Kādās krāsās būs 2017. gads? Aura-Somas prognoze
Foto: Tomas Sobek / cc

Krāsu terapijas sistēmas Aura-Soma "vizītkarte" ir no divām krāsu frakcijām veidotās balansa eļļas jeb ekvilibriumi. Raugoties tajās un izvēloties sev tīkamos krāsu salikumus, mēs ne vien varam citādi paraudzīties paši uz sevi un svarīgākajām savas dvēseles vajadzībām, bet arī "izskaitļot" un izprast kādu nozīmīgu notikumu, datumu vai citu skaitļos mērāmu lietu. Piemēram, rast ieskatu tajā, ko mums nesīs jaunais 2017. gads, kādās enerģijās to vadīsim un kas būs mūsu kopīgās stiprās un vājās puses.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šajā jautājumā Aura-Soma ņem talkā numeroloģijas zināšanas. Proti, katram ekvilibriumam (pudelītei) sistēmā ir savs kārtas numurs, pašlaik to ir 114. Izvēloties attiecīgi numurētas pudelītes, mēs iegūsim krāsu valodā izteiktu jebkuru gadskaitli vai datumu.

Vēl viens universāls noteikums, skaidrojot krāsu valodā teikto, – augšējās frakcijas krāsa norāda uz procesiem un īpašībām, kas piemīt mūsu prātam, "Ego" un Apziņas sfērai, savukārt apakšējā frakcija atspoguļo mūsu dvēseles noskaņas, bezapziņā notiekošos procesus, arī mūsu instinktīvo pusi.

Lūk, četri varianti, kā mēs varam attēlot gadskaitli "2017".

Tags

Aura Aura-Soma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form