Venera Auna zīmē: ātrums, sekss un rokenrols! Ar kāzām gan labāk nogaidīsim
Foto: Dark Rider / cc

Sākot ar šodienu, mīlestības, gaumes un naudas patronese Venēra divus mēnešus plosīsies pa trakulīgo Auna zīmi. Ņemot vērā, ka tur pašlaik uguņo arī Marss, varam diezgan droši prognozēt spilgtus notikumus mīlestības frontē. Kā pārdzīvot šo laiku katram no mums?

Fronte, šķiet, ir īstais apzīmējums notikumiem, kurus iekrāso kareivīgā Auna zīme. Venēra šajā zīmē nejūtas kā mājās, taču, "Romā esot, jādara, kā romieši dara", un citkārt jaukā, saldā un mīlīgā planēta kompānijas pēc kļūs par īstu fūriju, un mēs – gribam to vai nē – tai līdzi.

Visu šo mēnesi būs spēkā aptumsumu koridors – laiks starp un ap Mēness (11. februārī) un Saules (26. februārī) aptumsumiem, kas dod fonu ar tādu kā liktenīgu pieskaņu. Par laimi, šajā laikā Venēra un Marss abi atrodas Auna zīmē, – tātad tieši mīlestības jomā (tur, kur šī mīlestība patiešām ir, nevis tikai izliekas) nepatīkamu pārsteigumu un aptumsuma iedvesmotu kašķu būs mazāk. Mazāk, nevis nemaz!

Paiesimies pa kalendāru līdzi Venērai

Aplūkosim zīmīgākos datumus tuvākajā laikā.

5. februārī Venērai harmonisks aspekts ar Mēnesi, labs brīdis skaistumkopšanai un veikalu ķemmēšanai.

8.–12. februārī var izdoties veiksmīgas sarunas, konsultācijas – Venēra draudzīga ar Merkuru (un labi vēl, ka tā, jo tad ir cerība, ka Mēness aptumsums 11. februārī nepārvērtīsies par avāriju).

19. februārī palutini sevi ar masāžu, varbūt pat ar skulpturējošo? Auna zīmei patīk neiemītas taciņas: esi pirmā starp draudzenēm, kas iemēģina kaut ko jaunu!

24. februārī ejam pa veikaliem atrast sev kaut ko skaistu!

26. februārī aptumsuma spriedzē Venēra gan īpaši nepiedalīsies, tomēr šajā dienā nav ieteicamas kardinālas pārmaiņas izskatā vai apjomīga investēšana.

4. martā Venēra kļūst domīga un sāk kāpties atpakaļgaitā. Meklējot kāzu datumus, astrologi cenšas izvairīties no šādiem laika periodiem. Šoreiz tas notiks tā – 3. aprīlī mīlestības planēta būs tikusi atpakaļ līdz sapņainajām Zivīm, pakāpsies vēl drusku ačgārniski un 16. aprīlī atkal uzņems gaitu uz priekšu. Lūk, pēc 16. aprīļa tad atkal meklējam kāzu datumus! Aprīļa pašās beigās Venēra atgriezīsies Auna ierindā, bet par to runāsim, kad pienāks laiks.

Kādas iezīmes mūsos spridzinās vaļā Venēra Aunā?

Es pa priekšu grozījos, man pirmai gadījās... un, ja nepatīk tas, kas "gadījās", pateikšu tieši sejā.
Nost ar kautrību un toleranci, ja nepastāvēšu uz savām tiesībām un skaļi nedarīšu zināmas savas vēlmes, no acīm neviens nenolasīs!

Aktivitātē ir spēks, kustība ir dzīvība, ātrums ir azarts, noķer mani, ja vari!

Dzīve ir īsa, tik daudz kas jāpagūst, ka nav laika gaidīt "aktierus", kuri pārāk ilgi ietur "pauzes".

Karstumiņš ir laba lieta – īpašā cieņā pirtis, karsto akmeņu masāžas un tamlīdzīgi.

Šā laika gaume – drosmīga, strauja, spilgta, neatkarīga un, protams, ugunīga. Jā, izaicinoša un ne pārāk sievišķīga. Nepatīk? Bet tu pamēģini ar garo vakarkleitu uzlēkt mocim "sedlos" un "aizauļot" saulrietā!...

... un kā to pārdzīvos vīrieši?

Tie, kuri izslāpuši pēc kaisles un piedzīvojumiem, būs laimīgi Auna Venēras uzkurinātas sievietes sabiedrībā kārtīgi izplosīties gultā, bārā, diskotēkā un arī biznesā (ar to gan aptumsumu laikā, lūdzu, ļoti prātīgi!).

Tie, kuru ideālā sieviete ir Laimdota, Maija vai Solveiga, pukosies par emancipāciju un feministēm.
Patiesības labad jāteic, ka vīrietim, ja viņš patiešām ir īsts vīrietis, šādu šķautņu atklāšanās sievietē kantes nerīvēs, pašapziņu nepazeminās, un vispār – kādreiz vajadzīgs arī sekss un rokenrols!

Source

Orākuls.lv

Tags

Astroloģija Mēness aptumsums Venera
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form