Kuri kristāli piestāvētu Latvijai

Kā dzimšanas brīdis raksturo Latviju? Stāsta spīdekļi, planētas un kristāli
Foto: Inga Beļajeva

Lai labāk saprastu mūsu dzimteni, varam iedomāties, ka tā ir cilvēks, ierosina astroloģisko rotu meistare Inga Beļajeva.

"Katram cilvēkam raksturu var noteikt pēc viņa dzimšanas horoskopa. Kāds tad ir Latvijas raksturs? Latvijas dzimšanas diena ir 1918. gada 18. novembris. Sāksim ar to, ka Latvija ir Skorpions! Galvenais Skorpiona uzdevums ir mainīt pasauli, bet, tā kā viena no Skorpiona īpašībām ir "ēst sevi no iekšpuses", vispirms tam vajag attīstīt savu garu un tad jau droši ķerties pie pasaules. Horoskops mūsu dzimtenei ir ļoti smags un pilns ar negatīviem aspektiem, kas nozīmē to, ka viegli nebūs, bet negatīvie aspekti vienmēr dod lielisku iespēju attīstīties caur pārbaudījumiem.

Ja Latvija būtu cilvēks, pēc horoskopa aspektiem varētu spriest, ka tā gribētu daudz sasniegt, bet nekas nesanāk, jo nepilda pati savus noteikumus.

Latvijai raksturīgas pastāvīgas domstarpības starp emocijām un prātu, kuras derētu sabalansēt. Nespēja draudzēties un lieliskas spējas apkārtējos saskatīt tikai to sliktāko, tāpēc jāattīsta labsirdība un jāmācās veidot attiecības. Melanholija, stīvums, formalitāte, pesimisms mīlestībā – vajag vairāk dzīvesprieka.

Gatava jebkurām galējībām, lai tikai pierādītu visiem savu oriģinalitāti, – to taču varētu pareizi attīstīt un kļūt slavena!

Un tas vēl nav viss, bet sāksim ar to, kas ir. Latvijai vajadzētu censties izprast savas kļūdas, sabalansēt prātu un emocijas, attīstīt labsirdību un draudzību, uzpildīties ar dzīvesprieku un saņemt radošu dzirksteli, lai būtu oriģināla.

Ja Latvija būtu cilvēks un ja es veidotu tai rotu–talismanu, tajā būtu šādi akmeņi:

  • berili – akvamarīns (gaiši zils) dos drosmi, atbildības sajūtu, skaidrību, draudzību, spēju saprast savas kļūdas (viens no vislabākiem akmeņiem Skorpioniem), un smaragds (zaļš) dos veiksmi, labklājību, dzīvesprieku, draudzību, mīlestību sirdī un radošu iedvesmu;
  • iolīts (violeti zils) – sabalansēs emocijas un prātu, palīdzēs pareizi rīkoties ar finansēm, dos radošu dzirksteli;
  • forsterīts (olivīns, peridots, hrizolīts, zāles zaļš) – ļoti spēcīgs talismans neveiksminiekiem, dos veiksmi, sapratni par savu likteni, uzlabos sakarus un draudzību, palīdzēs iegūt pašcieņu, pašapziņu un izvairīties no skaudības, dos jaunas idejas;
  • dzintars (dzelteni oranžs) – dos dzīvesprieku, cerību un motivāciju, uzpildīs ar gaismu,
  • rodohrozīts (rozā) – dos mīlestību sirdī un dzīvesprieku,
  • mežģīņu ahāts (gaiši zils ar mežģīnēm) – dos radošumu, jaunas idejas, optimismu un pašpārliecību.

Tags

Astroloģija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form