Laba diena! Nolaupīšu tev pāris minūtes, lai īsi pastāstītu, kas gaidāms jūnijā, kurš sākas ar divām lieliskām dienām – 2. un 3. datumu. Beidzot vismaz vienas vēlēšanas norit jēdzīgā dienā un dod kaut kuslu, bet cerību uz jēdzīgu rezultātu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Veicas tiem, kuri dzimuši šajos datumos, un arī oktobra sākuma Svariem un februāra sākuma Ūdensvīriem. Šīs nav vienīgās labās dienas jūnijā – bet tev nav jāatceras no galvas, par tām atgādinās Orākula Mēness kalendārs.

Ja reiz esam sākuši ar labo, turpināsim ar mazās laimes planētu – Veneru. Jūnija pirmajās dienās tā vēl padzīvosies pa impulsīvo Auna zīmi, uz atvadām vēl saveidos kaut ko ekstravagantu (toties būs, ko vecumdienās atcerēties) un tad līdz mēneša beigām ērti, mājīgi un eleganti saimniekos savā valdījumā – Vērša zīmē.

7. jūnijā arī saziņas pārvaldnieks Merkurs būs ticis līdz savam valdījumam – Dvīņu zīmei, kur pelnīti jūtas kā saimnieks, un arī Jupiters (beidzot!) ap 13. datumu būs tā pa īstam saņēmies atkal ar pilnu atdevi pildīt savu Lielā Labdara lomu.

Arī 9. jūnija Pilnmēness Strēlnieka zīmē akcentēs pasaules uzskata, ticības un pārliecības tēmas, un tad jau taps redzams, kam mēs kurš ticam un ko uzskatām par veiksmi. Varbūt labu izglītību, varbūt ārzemju ceļojumu, bet varbūt – iespēju pa īstam sagaidīt maģiskos Saulstāvjus?

Tie, starp citu, ir 21. jūnijā un nebūt ne 23.! 21. jūnijs ir īpaša diena jau no paša rīta, kad Mēness sadodas rokās ar Veneru un abi kopā dikti draudzīgi pamāj Plutonam, nu īsta auglības rituālu kombinācija! Un, lai maz neliekas, ir arī 27. Mēness diena – tā, ko uzskata par labu vārdojamo dienu. Līgo, aplīgo, vārdo un veido savu nākotni šajā dienā!

Uz Pilnmēnesi, papardēs ejot, gan neceri, to Zāļu nakts debesīs neredzēt. Proti, 24. jūnijā sākas jauns Mēness cikls, un sākas tas Vēzī, kam vislielākajā vērtē ir ģimene, dzimta, saknes un vieta, kur tās ielaistas.Izmanto brīvdienu, apciemo ģimenes locekļus, bet rēķinies, ka turpmākajās dienās būs tieksme pārspīlēt, gaume pieklibos un Pēterdienā vēl arī tāda agresīva un nikna noskaņa visapkārt valdīs.

Īsumā tā – šis mēnesis solās būt gana jauks pret visiem (nu, varbūt pret 14. un 15.jūnija, tā paša marta un septembra jubilāriem mazliet skarbāks), taču, kā jau teicu, ir vesela rinda veiksmīgo dienu, kuras tev nemaz nav jāatceras, jo tās ir Mēness kalendārā. Un "Orākuls.lv" ekspertu komanda pastāstīs sīkāk arī par planētu gaitām, vasaras Saulstāvju ticējumiem un pārējo.

Tags

Astroloģija Jāņi Jupiters Mēness fāzes Merkurs Pilnmēness
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form