Šogad vasarīgais siltums ilgi nesteidzās pie mums. Lūkosim, cik "silti" rādās vasaras mēneši pēc Saulgriežu brīža. Šogad vasaras kulminācija iekrīt visnotaļ sakarīgā laikā. Sakarīgā, jo 21. jūnijā plkst.7:24 katrs no mums ir spējīgs un, visticamāk, jau ir piecēlies un var pirms darba veikt kādu sen atliktu Saulstāvju rituālu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā jau vasarā, latvieši kļūst izteikti saimnieciski, ko pastiprina Zemes un Ūdens stihiju pārsvars astronomiskās vasaras iestāšanās mirklī.

Par galveno vilcējspēku šovasar kļūst visnotaļ materiāli noskaņotā Veneravisur meklēsim labumu, ja ne naudā, tad graudā vai baudā noteikti. Turklāt nākotnes un pagātnes vēstneši Mēness mezgli arī izvietojas pa finanšu plūsmas un resursu asi, šobrīd izaugsmi norādot uz pašu, nevis svešiem resursiem. Laiks radīt kaut kādas vērtības, priekš sevis darīt! Mīlēt sevi.

Atpūtu no materiālās zonas var gūt, pavadot laiku ar sevi, relaksējoties, pievēršoties garīgām praksēm. Vai pretēja (un tomēr) iespēja – parunājot ar kādu par visu ko un neko, pačalojot, neiespringstot.

Starptautiskajā un vadības līmenī viss nudien rožaini rādās, ko nevarētu teikt par pašvaldību aktivitātēm – kamēr ierīvēsies, sadalīs savu varu, krēslus, atmezglos savas intrigas. Pašas no sevis lietas diez vai atrisināsies – var iegūt pavisam citu ievirzi.

Saulei, Merkuram un Marsam atrodoties noslēpumainajā 12. mājā, enerģija pēc pēdējo mēnešu vēlēšanu dunas var būt apsīkusi, iespējams, var rasties vēlme ieņemt mazāk uzkrītošā novērotāja pozu. Šīs norādes piedod vasaras mēnešiem ne tik atklātu un publisku spēli, kā tas bija iepriekšējā ceturksnī: šobrīd visa rosība aiz kulisēm. Tiem, kam darba daudz, spiegošana un neformālas vienošanās var nest daudz vairāk negaidītu panākumu, bet var būt arī tā, ka tas rezultējas ar mazāku gandarījumu.

Mēness komfortablajā Vērša zīmē 11. mājā, veidojot savienojumu ar patīkamo Venēru un vēl vairākus jaukus aspektus, norāda, ka emocionāli gan jūtamies labāk. "Love is in the air", bet ne tādā amerikāņu ekspresīvā, bet latviešu intravertā – dziļi personiskā līmenī. Neformālās apvienības, domubiedri, klubi ir vieta, kur lieliski realizēties un uzlādēties.

Harmoniski aspektēts Neptūns Zivīs 9. mājā var pavērt jaunus horizontus, iedvesmot jauniem mērķiem.

Starptautiskajā un vadības līmenī viss nudien rožaini rādās, ko nevarētu teikt par pašvaldību aktivitātēm – kamēr ierīvēsies, sadalīs savu varu, krēslus, atmezglos savas intrigas. Pašas no sevis lietas diez vai atrisināsies – var iegūt pavisam citu ievirzi. Vislabāk būt draudzīgiem, pieņemt dažādību un iziet ārpus ierastā. Varam sagaidīt kādu oriģinālu risinājumu vadītāju līmenī. Noteikti būs neapmierinātie, kam pašmāju norises nešķitīs taisnīgas.

Uzņēmējiem ieteicams vasaru veltīt pašu kapitāla veidošanai, komandas gara, kolektīva stiprināšanai, prāta vētrām, inovācijām, importam/eksportam. Labs laiks arī konkurentu novērošanai! Mazāk pievērsties tirgus analīzei.

Kopumā – paejam nost no aktīvās sabiedriskās dunas, atpūšamies, draudzējamies, "čupojamies", un – kas zina – varbūt tieši tas darīs mūsu vasaru siltāku.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam