Septembris novilks mūs atkal pie zemes. Pietiek ālēties, jāsāk strādāt!
Foto: Shutterstock

Pēc aptumsumu koridora mēneša augusta septembris šķitīs daudz piezemētāks un praktiskāks – vēl līdz 5. septembrim komunikācijas pavēlnieks Merkurs metīs cilpu, bet pēc tam būs apstākļi produktīvai darbībai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Planētu viesošanās zīmēs būs šāda:

Saule līdz 22. septembra vēlam vakaram būs Jaunavas zīmē, pēc tam – Svaros (un tad arī sākas astronomiskais rudens);

Merkurs 10. septembra agrā rītā no Lauvas pāriet Jaunavā un pēdējā septembra dienā vēl pagūst iespert kāju Svaru zīmē;

Arī Venera 20. septembrī iesoļo Jaunavas zīmē;

Marss Jaunavas zīmē ierodas 5. septembrī.

Par katru tuvo planētu "manevru" stāstīsim atsevišķi, kad vizīte pietuvosies. Kopumā var teikt, ka ap 20. septembri ir visdraudzīgākais laiks plānošanai, organizēšanai, kārtošanai, praktisku jautājumu risināšanai, jo tad jauniem plāniem atbalstu dos arī Mēness cikls un, protams, Saules pagrieziena punkts.

Jupiters vēl pēdējos metrus ceļo pa Svaru zīmi (un tas nozīmē, ka šis laiks būs labvēlīgs zīmes pēdējos datumos dzimušajiem Svariem, Ūdensvīriem un savā ziņā arī Dvīņiem), savukārt Saturns, pagriezies taisnvirzienā, turpina sagādāt kreņķus Strēlniekiem un Dvīņiem, Jaunavām un Zivīm. Neko darīt, skarbās dzīves mācībstundas jāuzņem ar cieņu un – to, kāpēc, laiks rādīs vēlāk – ar pateicību. Jo, raugi, daļu laika abi "smagsvari" čāpos sadarboties gatavās leņķiskās attiecībās, un būtu prātīgi to izmantot.

Tālās planētas zīmi šomēnes nemaina – dzīvojas turpat, kur iepriekš: Urāns Aunā, Neptūns Zivīs un Plutons Mežāzī. Jāpiebilst, ka nekādas īpaši niknas un bīstamas kombinācijas tie šomēnes neizveido (ja nu vienīgi uz septembra otro pusi Urāns ar Jupiteru sastrīdēsies par vērienu un radīs drusku nesaprātīgas pārmaiņu alkas).

Ja jau reiz tāds praktisks mēnesis iegadījies, tad atgādināšu, ka Mēness cikls ietekmē novāktās ražas kvalitāti un uzglabāšanās ilgumu. Par to, kādi darbi dārzā, laukā un virtuvē veicami, katru dienu tevi informēs mūsu Mēness kalendārs. Lai ražīgs rudens!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form