Lūk, gluži nelaikā, ne saukts, ne lūgts, komunikācijas, darījumu un tirdzniecības patrons Merkurs atkal dodas kārtējā "atpakaļgaitā" un retrogrādā kustībā būs līdz pat ziemas saulstāvjiem. Patiesībā par to, vai tas ir laiks vai nelaiks, vēl var pastrīdēties... Ko šis laiks sola?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Atgādinu, ko, vēstot par Merkura vizīti Strēlnieka zīmē, stāstīja mana kolēģe, astroloģe Indra Saukāne.

"Merkura retrogrādais posms no 3. līdz 24. decembrim nule izplānotajam liek pievērsties atkārtoti. Tātad – ja līdz 3. decembrim ielikām pirmos asnus savām vēlmēm, vīzijām, stratēģijām, tad līdz Ziemassvētkiem ļausim sev intuitīvi pieslēgties – vai tas ir tas, kas mums aktuāls (9.–16. decembrī retrogrādais, intuitīvais Merkurs savienojas ar gribas simbolu Sauli), nepieciešams un nesīs vēlamo gandarījumu (14.–17. decembrī savienojums ar vērtību dievieti Veneru – starp citu, uzmanīgi ar pirkumiem šajā posmā, jo ar retro Merkura laikā veiktiem pirkumiem un noslēgtiem darījumiem gadās visādas ķibeles)."

Šā raksta ilustrēšanai izmantotā fotogrāfija nav izvēlēta nejauši – tieši tāds ir Merkura cilpas laiks, kad, uz labu laimi zāģējot, var nozāģēt ne to koku, ne tajā laikā un ne tajā vietā. Un atbilstoši – iekļūt nepatikšanās vai pārdzīvot vilšanos. Un zini, kas vistrakāk? Ka mēs tūdaļ pat metamies zāģēt nākamo koku, jo spriestspēja šajā astroloģiskajā laikposmā ir apgrūtināta!

Lai tā nenotiktu, ir vērts ņemt vērā atsroloģes Janas Reķes allaž aktuālos ieteikumus retrogrāda Merkura posmam:

  • sarunās, norunās un pārrunās – pārjautā, vai esi pareizi sapratis;
  • rakstisko informāciju – vairākkārt pārbaudi, vai nav kļūdas;
  • neslēdz līgumus, nekārto lielus un ilgspēlējošus darījumus – izņemot gadījumus, kad jau ilgi pirms šā perioda ir atrunātas un izpētītas visas darījuma nianses;
  • neveic lielus pirkumus vai arī pērkot saglabā čeku, jo, iespējams, ka nopirktais nebūs gaidītais vai būs sliktas kvalitātes;
  • nebūtu ieteicams sākt jaunus projektus, plānus vai ieceres, sāktais var būt būtiski jāpārskata;
  • koncentrē savu uzmanību uz jau agrāk iesāktu lietu, jautājumu un projektu pabeigšanu, izprašanu un noslēgšanu, jo tieši šis periods ļauj pabeigt agrāk iesāktus darbus, atdot parādus;
  • esi pacietīgs un iecietīgs pret citiem, jo šajā laikā ir raksturīgas ķibeles ar telefoniem, mašīnām, pastu, internetu, datoriem (var teikt, faktiski ar visu tehniku un transportu), arī cilvēki mēdz pārteikties, pārrakstīties, neturēt solījumus u.tml.;
  • koncentrējies uz patiesu izpratni, apceri, atpūtu. Ļaujies dzīves palēninājumam un ne tik racionālai, bet vairāk plūstoši sapņainajai pašizpausmei.

Lūk, šis pēdējais punkts ir apliecinājums tam, ka varbūt tāda Merkura cilpa pirms svētkiem ir tieši laikā – lai mēs varētu veltīt laiku apcerei, atpūtai, cits citam. Un varbūt šis ir laiks, kad pašiem pagatavot dāvanas (ja reiz liela naudas izdošana nav ieteicama), izrotāt māju, parūpēties par to, lai atgūtu formu, izmēģināt kūkas recepti, izpildīt kādu svētku rituālu un secināt – darbojas vai ne... Nevis drudžaini censties kaut ko sasteigt, sadibināt, parakstīt. Jo – pēc svētkiem, kad to visu nāksies pārdarīt pa otram lāgam, būs žēl par iztērēto laiku, kuru varēji veltīt sev un tiem, ko mīli.

Tags

Merkurs Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form