Auns

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

Aunam šajā gadā varētu uzsmaidīt biznesa fortūna, dāvājot iespēju "paspēlēties" ar krietnām summām un panēsāt savos plecos atbildības slogu. Šī nav vienatnē spēlējama rotaļa, tāpēc ir vairāk nekā svarīgi, lai Auns spētu saprasties, sadarboties, uzklausīt otru un sadzirdēt to, ko otrs saka, nevis to, kas paša Auna prātā.

Ja Auns nepažēlos laiku un enerģiju un spēs noskaņot sabiedrības masas sev par labu, tad arī ietekmīgs amats un tam līdzi nākošais gods un slava Aunam tikpat kā rokā. Tiesa, tas nebūt nenozīmē, ka Aunu uzslavēs rangā augstākie, – drīzāk te runa par publikas, kolēģu, padoto atbalstu. Lielie "čiekuri" lai vārās savā sulā, Aunam labāk to "katlu" nekustināt, lai nenorautos pa ragiem.

Auna buduārā bezvējš, visticamāk, nav gaidāms, tur būs melodramatiska "daudzsēriju vētra". Komplektā ar iespēju izmēģināt visu ko jaunu, drusku bīstamu, drusku neatļautu, bet tik vilinošu.

Par zemu nedrīkst novērtēt arī vecāku svētību, kuru Auns savā stūrgalvībā dažkārt nav gatavs ne lūgt, ne saņemt, tādējādi pakļaujot riskam vienu otru labi iecerētu projektu. Šogad salīgt mieru ar vecākiem (īpaši māti) ir gandrīz obligāts priekšnoteikums!

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Horoskopi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form