Vēzis

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

Pa ciemu klīst baumas, ka mājas dzīve Vēzi 2017. gadā ir pagalam nogurdinājusi... Toties nākamajā gadā Vēzis, ja vien izmantos visas dzīves sniegtās iespējas, ar valgu nebūs mājās noturams, bet ārpus mājas var pagadīties ne viena vien simpātiska, sagrozāma galva. Kas ietver iespēju arī savu galvu pa burzmai pazaudēt. Mācība no tā visa – vienoties pašam ar sevi, kam un kādas jūtas izrādīt, lai nesanāk kreņķi pašam.

Savukārt attiecībās esošie Vēži Saules aptumsuma vai cita "forsmažora" ietekmē var izdomāt, ka punkts un beigas, bet – labāk padomāt divreiz...

Labvēlīgs laikposms radīšanai – daudziem Vēžiem var izdoties radīt kaut ko skaistu, iedvesmojošu, vērtīgu un citām paaudzēm mantojumā atstājamu (tikai nevajag ieslīgt perfekcionismā), un vēl daudzākiem – radīt pašu jauno paaudzi. Tiesa, nevajag domāt, ka Vēzis spēj apčakarēt likteni un bērna pieteikšanos precīzi ieplānot, – tā, visticamāk, nāks kā pārsteigums!

Par vieglprātību būtu dēvējama paļaušanās uz gadiem pārbaudīto "maršrutu", pa kuru pie Vēža tecējusi nauda: šajā shēmā kaut kas var pēkšņi mainīties, un tad Vēzim būs jāspēj reaģēt ātri un konstruktīvi – arī stingri pastāvot uz savām interesēm. Dažkārt var nākties nomainīt personu, ar kuru Vēzis ir vienā "biznesa iejūgā".

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Horoskopi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form