Jaunava

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

Atnākošajā gadā Jaunavai varētu tikt piešķirts tituls "Mazo lietu dievs", jo tieši ar sīkajiem, daudz laika un enerģijas paņemošajiem, nogurdinošajiem, bet tik vajadzīgajiem hipersvarīgajiem sīkumiņiem Jaunava tiks galā vislabāk.

Kā žigls zirneklītis Jaunava pratīs savīt kontaktu tīklus, operatīvi nokļūt tur, kur kaut kas nokārtojams, sarunājams, kāds zīmogs, paraksts vai sertifikāts dabūjams. Nepaies ne pusgads, kad pat visiesīkstējušākās birojā sēdētājas Jaunavas pārvērtīsies par riņķī bizotājām un pat gūs no tā savu kaifu, jo – kustība ir dzīvība!

Arī dažādu veidu lietā liekamā informācija Jaunavai teju pakaļ skries un pati galvā kāps. Ja reiz tā, tad šis gads veltāms zināšanu apguvei, varbūt vērts padomāt par kvalifikācijas celšanu vai paplašināšanu.

Atšķirībā no domas Jaunavas Mūza uz lidošanu nebūs tik naska, bet tas nenozīmē, ka nevar novest līdz taustāmam rezultātam, iepriekšējos gados izsapņoto. Vienkārši jaunās lietas vedīsies druscīt grūtāk.

To pašu var teikt par romantiku un vispār par spēju priecāties par dzīvi – Jaunava drusku par daudz postracionalizēs, pārāk piekasīsies pati savam noskaņojumam, un tas nekādā ziņā neveicina sirds satrauktu pukstēšanu un tauriņu kolonijas izveidošanos Jaunavas vēderā.

Tags

Horoskopi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form