Svari

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2018. gadam?
Foto: Shutterstock


Gribi zināt, vai 2017. gadā esi visu izdarījis pareizi? Paskaties kabatā un kontā – ja tur ir, uz ko skatīties, tātad vismaz vairums lēmumu ir bijuši vietā. Un atnākošajā gadā prāts jānodarbina ar to, kur pērn sapelnīto un sakrāto ieguldīt. Turklāt var gadīties, ka Svariem nākas apsaimniekot arī partneru un vispār citu cilvēku resursus – ar visu no tā izrietošo risku.

Vērtību pārvērtēšana jau no dabas ir Svaru misija, un šogad vēl jo vairāk: Svariem droši vien tā arī neizdosies tikt vaļā no pārdomām par to, kas ir kā vērts, ko viņi ir gatavi dot pretī par to vai citu ērtību, emociju, pieredzi. Cik maksā zināšanas, veselība, mīlestība, un vai to vispār iespējams kaut kā konvertēt?

Arī dzimtas tēma ir Svariem izrisināmo jautājumu lokā, un par dzimtas īpašuma saglabāšanu un tālāk nešanu var izraisīties pārrunas ar pārējiem dzimtas locekļiem – dažkārt arī skaļākos toņos. Varat nebūt vienisprātis, kurš ir un kurš patiesībā nav pie ģimenes piederīgs. Arī pa kādam remontam (un ar to saistītiem neparedzētiem izdevumiem) Svaru mājoklī šogad var iegadīties.

Attiecību tēmā drīzāk būs pērnā gada turpinājums vai "pēcstundas", nevis kaut kas jauns. Galvenais, lai Svari paši saprastu, kāpēc atrodas līdzās tam cilvēkam, kuram atrodas. Jo – godīgi – motivācijas godīgums ir panākumu atslēga. Vismaz Svariem un vismaz mīlestības jomā.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Horoskopi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form