Skorpions

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

Pa Skorpiona zīmi soļo lielās laimes planēta Jupiters, un tas, protams, Skorpionu nostāda likteņa favorīta lomā, ļaujot veiksmes prožektoriem apspīdēt visdažādākās viņa ieceres. Galvenais – neizlaisties slinkumā un negozēties popularitātes saulītē bez astes pacelšanas!

Šis gads Skorpionam domāts, lai nospodrinātu kādu jaunu savas sarežģītās personības šķautni, pārveidotu tās nianses, kuras pašam sevī nepatīk. Tā var būt diezgan radikāla Skorpiona vizuālā tēla transformācija, var arī mainīties izturēšanās maniere, kas viņa tuvākajam lokam varētu šķist neparasti atvērta un dažkārt pat izaicinoši atklāta. Katrā ziņā ar šarmu Skorpionam šogad viss kārtībā, jautājums tikai – kur viņš to pielietos.

Protams, no šarma nebūs nekādas lielās jēgas, ja Skorpions pats sev "noraus stopkrānu", spītīgi ierausies čaulā un nedalīsies ar pasauli savos atklājumos pašam par sevi. Nav jau tā, ka nedrīkst ierauties sevī – galu galā katrai transformācijai ir nepieciešams iedziļināšanās, klusēšanas un "iznēsāšanas" posms –, taču pēc tam gan "izperinātais" ir jāceļ gaismā.

Attiecību jomā – visi ceļi vaļā, ja Skorpions ir gatavs izspīdināt visus savus talantus. Gandrīz jāteic – ja nu šogad Skorpions nepamanās nokārtot savu dzīvi tā, lai pašam patiktu, tad pats vainīgs!

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Horoskopi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form