Strēlnieks

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

Iepriekšējos pāris gados Strēlnieks jau droši vien bija pieradis pie likteņa bliezieniem (ja vien pie kaut kā tāda vispār iespējams pierast), bet šogad apstākļu upura saldsērīgais oreols jāmet pie malas – nekādi skarbie vēji vairs netrieks Strēlnieku no kājām, un viņam būs gana daudz laika un iespēju elpas atvilkšanai. Varbūt tiešām ir nepieciešamas garākas brīvdienas un brīvāks darba grafiks, lai Strēlniekam atliktu laika ieklausīties sevī un atjaunot veselumu.

Vēl 2018. gadā Strēlnieks var pārsteigts pamanīt, ka viņam ceļā gadās daudz sirsnīgu un izpalīdzīgu cilvēku, kuri gatavi atbalstīt Strēlnieku tajā vai citā jomā par pliku paldies, bez savtīgas intereses. Strēlniek, pieņem šos upurus ar siltu pateicību – ļauj taču citiem arī atstrādāt "karmiskos parādus"!

Patiesības labad jāpiebilst, ka Strēlnieka lielākais trumpis finanšu jomā būs viņa ticība (kaut gan iepriekšējā laikposmā tā varētu būt tikusi iedragāta gan attiecībā uz sevi pašu, gan uz biznesa partneriem). Bet ņem vērā – te nav runa par aklu uzticēšanos šaubīgiem projektiem vai shēmām! Runa ir par to, ka Strēlnieks tiek aicināts noslīpēt un attīstīt savu biznesa intuīciju, "naudas ožu" un piekrist tikai tam, kam iekšējā balss dod akceptu.

Par attiecībām runājot – diezin vai jaunajā gadā Strēlnieku gaida mīlas revolūcijas.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Horoskopi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form