Dzīves ceļa cipars 1


Cikla gads 1

Spēcīgs gads visās jomās, īpaši uzņēmējdarbībā un karjerā. Jauni sākumi. Profesionālā izaugsme. Uzvaras gads. Uz priekšu!

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana, jaunas iepazīšanās. Jāizvairās no konfliktiem. Jāharmonizē attiecības ar tuviniekiem. Var parādīties spēja ar domām ietekmēt notikumus.

Cikla gads 3

Patīkamas vides veidošana, lai priecātos kopā ar draugiem. Nenopietns prāts. Liels radošais potenciāls, kurš jāizmanto. Tendence izvēlēties vieglus uzdevumus – tie arī tiek izpildīti.

Cikla gads 4

Cītīgi, kārtīgi jāstrādā, vairākkārt pārbaudot padarītā darba kvalitāti. Aktuālas standarta vērtības, lai viss būtu, kā sabiedrībā pieņemts. Pēc labi padarītā darba, visbiežāk pēc četriem gadiem, nāk nopelnītā alga.

Cikla gads 5

Pēc iepriekšējā, pamatīgi nostrādātā gada ir pienācis laiks ievilkt elpu. Prātā ir izklaides un izpriecu braucieni interesantā vidē un kompānijā. Spēcīgi darbojas veiksmes faktors. Nopērc loterijas biļeti!

Cikla gads 6

Ģimene, ģimene un vēlreiz ģimene! Veidot, harmonizēt un rūpēties. Remonts un jaunu mēbeļu iegāde. Iespējama pat jauna mājokļa iegāde. Vismaz domas par to ir aktuālas.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Izglītoties var dažādi: ceļojot, lasot grāmatas, tiekoties ar interesantiem cilvēkiem. Jāatturas no paššaustīšanās. Svarīgi uzstādīt mērķi – personības pilnveide panākumu sasniegšanai.

Cikla gads 8

Ļoti labs gads cienījamiem cilvēkiem, tai skaitā biznesa cilvēkiem un skolotājiem. Pēdējo gadu darba algas gads – kas sastrādāts, nāk atpakaļ, tāpēc jāpriecājas tiem, kuri daudz un pareizi ieguldījuši sevis un sava biznesa attīstībā. Uzmanieties – jāņem tikai tas, ko esat nopelnījuši!

Cikla gads 9

Jātiek vaļā no visa liekā visās jomās! Veic inventarizāciju un izstrādā stratēģiju, plānu nākamajiem deviņiem gadiem, kuru mērķis ir kļūt līderim.

Source

Orākuls.lv

Tags

Numeroloģija
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form