Dzīves ceļa cipars 2


Cikla gads 1

Spēcīgs gads. Uz priekšu, ņemot talkā komunikāciju! Šajā gadā ir daudz iespēju, kuras ir jāizmanto. Uzvaras gads!

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana un iepazīšanās, katrā sfērā, uzstādot sev galveno mērķi – prieku radoši izpaužoties. Un, protams, turi acis vaļā, lai spētu saskatīt savu otro pusīti.

Cikla gads 3

Prātā prieks, līksme un draiskulības. Realitātē – uzdotais darbs ir jāpadara, un jādara tas ar atbildības sajūtu. Un tikai tad, kad darbs padarīts, var svinēt uzvaru un atpūsties, priecājoties un līksmojot! Tomēr atceries, ka nākamais darbs jau stāv aiz durvīm!

Cikla gads 4

Cītīgi, kārtīgi jāstrādā, vairākkārt pārbaudot padarītā darba kvalitāti. Veiksme šajā nopietnajā procesā ir kā bonuss par labi padarītu darbu.

Cikla gads 5

Izklaides un atpūta patīkamā vidē un kompānijā. Veiksme. Radošā potenciāla realizācija. Strādāt negribēsies nemaz. Tomēr, nedaudz piespiežot sevi darboties, var gūt jūtamus rezultātus. Lielākais motivators ir ģimene un bērni.

Cikla gads 6

Ģimene, mīlestība un bērni. Veidot, harmonizēt, rūpēties un izglītot. Remonts un jaunu mēbeļu iegāde. Iespējams ceļojums kopā ar ģimeni.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma! Izglītoties var dažādi: ceļojot, lasot grāmatas, tiekoties ar interesantiem cilvēkiem. Svarīgi ir saprast, kāda veida izglītība ir nepieciešama tieši šogad!

Cikla gads 8

Ļoti labs gads cilvēkiem, kuri saprot, ko nozīmē līdzsvars. Mērķu sasniegšana. Uzmanies – jāņem tikai tas, ko esi nopelnījis! Kam būsi pārāk pieķēries, no kā sen jau vajadzēja tikt vaļā, tas tiks atņemts ar varu.

Cikla gads 9

Jātiek vaļā no visa liekā ikkatrā jomā. Veic inventarizāciju un izstrādā stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem, kuru mērķis ir kļūt diplomātam.

Source

Orākuls.lv

Tags

Numeroloģija
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form