Dzīves ceļa cipars 3


Cikla gads 1

Ļoti spēcīgs gads visās jomās, īpaši uzņēmējdarbībā, karjerā, publicistikā, jaunradē. Jauni sākumi, pieejot lietām radoši. Karjeras izaugsme. Uzvaras gads. Uz priekšu!

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana, iepazīšanās, katrā sfērā kā galveno mērķi uzstādot uzvaru, kura nāk caur smagu darbu, un visu lietu kārtību. Lēni, bet pamatīgi.

Cikla gads 3

Prieks, līksme, draiskulības. Interese par mākslu, visu skaisto un dabu. Viegli uzdevumi, kuri sasniedzami, gluži kā rotaļājoties. Nopērc loterijas biļeti!

Cikla gads 4

Cītīgi un kārtīgi jāstrādā, vairākkārt pārbaudot padarītā darba kvalitāti. Jāievēro likumi, standarti un instrukcijas. Aicini palīgā ģimenes locekļus! Tad pēc labi padarītā darba nāk nopelnītā alga.

Cikla gads 5

Veiksme un radošas izpausmes. Nelielas izpriecas. Strādāt negribēsies, bet, nedaudz piespiežot sevi darboties, var gūt jūtamus rezultātus. Ieteicami ceļojumi redzesloka paplašināšanai.

Cikla gads 6

Galvenā tēma ir ģimene. Veidot, harmonizēt, rūpēties. Svarīgi ir sarunāties un dzirdēt otru. Remonts un jaunu mēbeļu iegāde.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Svarīgi izlemt, kā un ar ko ceļot, lasīt grāmatas, tikties, lai iegūtu informāciju. Iegūtās zināšanas palīdzēs tikt vaļā no liekās bagāžas, tādējādi atbrīvojot vietu jauniem sasniegumiem.

Cikla gads 8

Labs gads, ja pratīsi gaidīt un koncentrēties uz svarīgāko. Visās jomās, īpaši uzņēmējdarbībā, karjerā, publicistikā. Mērķu sasniegšana. Jaunu lietu sākšana. Uzmanies – jāņem tikai tas, ko esi nopelnījis!

Cikla gads 9

Jātiek vaļā no visa liekā visās jomās. Ja nezini, kas tas varētu būt, pajautā draugiem un paziņām, tev pateiks priekšā. Veic inventarizāciju un izstrādā darbības plānu nākamajiem deviņiem gadiem. Aktīvi domu procesi.

Source

Orākuls.lv

Tags

Numeroloģija
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form