Dzīves ceļa cipars 4


Cikla gads 1

Jauna cikla sākums. Fundamentālu lietu sākšana. Profesionālā izaugsme. Darbs un likumu ievērošana. Uzvaras, kuras ir rūpīgi izplānotas.

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis un sava biznesa reklamēšana, kontaktu dibināšana, iepazīšanās, katrā sfērā kā galveno mērķi uzstādot uzvaru un stabilitāti. Lietas notiek lēni, bet veiksmīgi.

Cikla gads 3

Prieks un piedzīvojumi kopā ar ģimeni. Dzimtas tradīciju stiprināšana. Omulīgas vides veidošana. Nestandarta risinājumi ierastos procesos. Lai arī kā gribētos pieturēties pie pierastās rutīnas, šogad tas neizdodas.

Cikla gads 4

Cītīgi, kārtīgi jāstrādā, rūpīgi pārbaudot padarītā darba kvalitāti. Kvalifikācijas celšanas un personības pilnveides kursi. Šogad ir daudz darba, bet tas tevi tikai priecē. Tad pēc labi padarītā nāk nopelnītā alga.

Cikla gads 5

Strādāt sanāk daudz retāk nekā citus gadus. Laiks jāveltī bērnu audzināšanai, mīlestībai, vaļaspriekiem. Darbā jāpielieto jaunas, radošas pieejas un skatu no cita redzes leņķa, tas dod jūtamus rezultātus gan kvalitatīvus, gan materiālus.

Cikla gads 6

Ģimenes lietu sakārtošana. Ģimenes vērtību pārskatīšana, to harmonizēšana. Iespējama dzīvesvietas maiņa vai jāveic ģenerālā tīrīšana, tai skaitā remonts un atbrīvošanās no veciem krāmiem, lai atbrīvotu vietu jaunām lietām.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Izglītoties var dažādi: ceļojot, lasot grāmatas, tiekoties ar interesantiem cilvēkiem. Svarīgi uzstādīt mērķi – personības pilnveide panākumu sasniegšanai. Jaunu lietu sākšana, balstoties uz iegūtajām zināšanām.

Cikla gads 8

Jāsakārto attiecības, jāizvairās no konfliktiem. Jāņem tikai tas, ko esi nopelnījis. Procesi notiks lēni, bet pamatīgi. Domām ir īpašs spēks. Kā mežā sauc, tā atskan – tāpēc izdevīgi būt krietnam cilvēkam.

Cikla gads 9

Jātiek vaļā no visa liekā ikkatrā jomā. Veic inventarizāciju, tas šogad sagādās prieku. Kam būsi pārāk pieķēries un nelaidīsi vaļā, tas tiks atņemts ar varu. Izstrādā stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem.

Source

Orākuls.lv

Tags

Numeroloģija
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form