Dzīves ceļa cipars 7


Cikla gads 1

Spēcīgs gads. Izmanto savu pieredzi un zināšanas, lai gūtu panākumus visās jomās, īpaši uzņēmējdarbībā, karjerā, zinātnē. Jauni sākumi un pieredze. Uzvaras gads!

Cikla gads 2

Jāsakārto attiecības, jāizvairās no konfliktiem. Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana, jaunas iepazīšanās, katrā sfērā izsvērti uzstādot galveno mērķi – uzvaru. Iespēja iegūt cieņu un atzinību.

Cikla gads 3

Veido sev ērtu un komfortablu vidi. Ļauj ienākt dzīvē vieglumam. Izmet visas nevajadzīgās un liekās domas ārā no galvas, lai varētu pievērsties galvenajam – priekam par to, ka tu proti savas zināšanas pielietot praksē.

Cikla gads 4

Cītīgi, kārtīgi jāstrādā, vairākkārtīgi pārbaudot padarītā darba kvalitāti. Esi pacietīgs. Tad pēc labi padarītā darba nāk nopelnītā alga. Gads sola uzvaru un jaunus sākumus.

Cikla gads 5

Veiksme komunikācijā, kontaktu dibināšanā. Interesantas, neordināras iepazīšanās. Arī iemīlēšanās. Vēlme doties ilgstošā atvaļinājumā kopā ar mīļoto cilvēku. Var izmēģināt savus spēkus ekstrasensorikā.

Cikla gads 6

Labs un harmonisks gads. Ģimenes dzīve atnes prieku, vajadzīga tikai neliela pacietība. Atbalsti savu dzīvesbiedru. Tiem, kuriem ģimenes vēl nav, ir iespēja to nodibināt. Mājvietas labiekārtošana. Panākumi darbā sasniedzami ar tuvinieku atbalstu.

Cikla gads 7

Izglītība un uzcītīgs darbs – gada galvenā tēma. Izglītoties var dažādi: ceļojot, lasot grāmatas, tiekoties ar interesantiem cilvēkiem. Svarīgi uzstādīt kā mērķi personības pilnveidi panākumu sasniegšanai. Ievēro brīvdienu un atvaļinājumu grafiku, atpūta ir vajadzīga.

Cikla gads 8

Veiksmīgs gads cienījamiem cilvēkiem un māksliniekiem. Jāapgūst diplomātija un sarunu prasme. Iespējama pēkšņa aizraušanās ar pilnīgi jaunu lietu, hobiju. Jāparūpējas par bērnu nākotni. Uzmanies – jāņem tikai tas, ko esi nopelnījis!

Cikla gads 9

Jātiek vaļā no visa liekā ikkatrā jomā. Jāatturas no pārāk dziļas pašanalīzes. Īpaši cītīgi jāpievēršas mājvietas ģenerāltīrīšanai. Tas jāveic arī skapjos, atvilktnēs un papīros. Izstrādā stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem. Ģimenes sievietes šogad sniedz palīdzīgu roku.

Source

Orākuls.lv

Tags

Numeroloģija
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form