Dzīves ceļa cipars 8

Cikla gads 1

Spēcīgs gads visās jomās, īpaši, uzņēmējdarbībā, karjerā. Jaunu lietu sākšana. Lielu pirkumu veikšana. Profesionālā izaugsme. Uzvaras gads. Uz priekšu!

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, iepazīšanās. Kontaktu dibināšanā ir jāizsver – vai šis ir tiešām tas, ko tu vēlies. Lietas notiek lēnāk, nekā ierasts. Atturēties no konfliktsituācijām. Labdarība. Domas spēj materializēties. Aktīva prāta darbība.

Cikla gads 3

Gan izklaidēm, gan lieliem darījumiem piemērots laiks. Bet viens no otra ir jānošķir. Ja bizness tad bizness, ja atpūta – tad atpūta. Prieks par uzvarām. Jaunu līgumu slēgšana vai citi jauni sākumi.

Cikla gads 4

Cītīgi, kārtīgi jāstrādā, vairākkārt pārbaudot padarītā darba kvalitāti. Var šķist, ka procesi neiet uz priekšu tik ātri, kā gribētos, bet visam savs laiks. Tad pēc labi padarītā darba, pēc gadiem četriem nāk nopelnītā alga. Šogad domām ir tendence materializēties.

Cikla gads 5

Pēc iepriekšējā, pamatīgi nostrādātā gada ir pienācis laiks ievilkt elpu. Izklaides un atpūta patīkamā vidē un kompānijā. Iemīlēšanās. Aktivitātes kopā ar bērniem. Veiksme darījumos. Nopērc loterijas biļeti.

Cikla gads 6

Jāiestāda koks, jāuzceļ māja, jādzemdē dēls – gada aktuālais sauklis. Svarīgs viss, kas ir stabils un ceļ autoritāti. Jāvelta laiks ģimenei.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Izglītoties var dažādi, tie var būt izklaides ceļojumi un tikšanās ar interesantiem cilvēkiem. Šajā gadā veiksme stāv blakus.

Cikla gads 8

Izvēlēties gada mērķus palīdz ģimene. Strādāt gribēsies maksimāla komforta apstākļos. Labs gads biznesa cilvēkiem. Mērķu sasniegšana. Uzmanies – jāņem tikai tas, ko esi nopelnījis!

Cikla gads 9

Jātiek vaļā no visa liekā visās jomās. Konsultējies ar ekspertiem, viņi zina, kā labāk un efektīvāk optimizēt procesus. Veic inventarizāciju un izstrādā stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem.

Source

Orākuls.lv

Tags

Numeroloģija
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form