No 26. janvāra līdz 17. martam gribas, enerģijas un aktivitātes planēta Marss atradīsies Strēlnieka zīmē, kurā galveno lomu spēlē ideja un aizrautība ar to. Strēlnieks kā viena no trim Uguns stihijas zīmēm lieliski darbojas uz iedvesmas viļņa, vienlaikus daloties ar savu pārliecību, tādā veidā radot sev domubiedrus un sekotājus. Būt līderim ir dabiska Marsa pozīcija, tādēļ šajā laika posmā svarīgi būs tas, vai spēsim ar savu ideju aizgrābt citus, vai spēsim pārliecināt atbalstīt mūs un sekot mums.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Un te runa nav par detaļām vai niansēm, bet par kādu ideju vai koncepciju kopumā, par dzīves virzienu un jēgas meklējumiem.

Marss caur Strēlnieka zīmi ne vienmēr darbosies, materiālu labumu vadīts. Par to vispār pat var nebūt runa. Svarīgi ir iegūt sekotājus savai pārliecībai, lai kopā sasniegtu nospraustos mērķus.

Lielākais risks šajā laikā ir būt tik ļoti aizgrābtam ar savām idejām, ka nepamanīt būtiskus šķēršļus savā ceļā.

Dīvaini, ka pārāk liels optimisms var arī traucēt visa realizācijai, tomēr saprātīgās devās tas ir tieši tas, kas vajadzīgs.

Darba lietās vairāk saskarsimies ar ārzemju tematiku. Tie var būt gan komandējumi, gan aktīva sadarbība ar citu zemju pārstāvjiem. Daudzi sajutīs vajadzību paplašināt savus horizontus visplašākajā šā vārda nozīmē – iepazīs citu tautu kultūru, valodu, tradīcijas, apmeklēs kursus, lekcijas un seminārus, pieteiksies kvalifikācijas celšanas kursiem vai vienkārši satiks daudz interesantu cilvēku.

Grūtības var sagādāt koncentrēšanās uz kaut ko vienu, jo apkārt risināsies tik daudz interesantu notikumu un saskatīsim tik daudz un dažādu iespēju!

Līdz 12. februārim iznāks vairāk braukāt tepat pa tuvējo apkārtni, kārtojot dažādas lietas, komunicējot ar apkārtējiem un sarakstoties pa e-pastiem. Runāsim daudz un dikti, un visu varēsim nokārtot.

No 3. februāra līdz pat mēneša beigām un vēl marta sākumam vairākas planētas (Neptūns, Venera un Merkurs) izveidos saspringtu saikni ar Marsu, kas ienesīs dažādus pārpratumus, neskaidrību un nenoteiktību. Šajā laikā vēlams visu precizēt un pārjautāt divreiz un galvenais – nestrebt karstu.

Tomēr no 24. februāra būs iespējas pieņemt pēkšņus un negaidītus lēmumus un pārsteigt pašiem sevi. Gudrākie un manīgākie vienkārši ķers mirkli un izmantos radušos situāciju savā labā.

Visbeidzot – dienas, kurās mums jāpiesargājas aizskart citus un jācenšas būt iejūtīgākiem un līdzsvarotākiem: 26. janvāris, 1., 8., 15. un 23. februāris, 2. marts.

Un atcerēsimies – Marss Strēlnieka zīmē mums dos daudz iespējas darboties, galvenais ir neizkaisīt savus spēkus un neapmulst visā šai plašajā piedāvājumā, bet atrast pāris virzienu, ar kuriem aizrauties no visas sirds! Lai veicas!

Tags

Astroloģija Marss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form