31. janvārī Merkurs pārvietojas uz kreatīvo, bezaizspriedumaino Ūdensvīra zīmi. Tur, kur nāk Ūdensvīrs, nekas nav tā, kā "pie cilvēkiem", un turklāt viss var iegrozīties pēkšņi un pavisam citādi, nekā plānots!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Īsumā par Ūdensvīru

Pozitīvās izpausmes: progresīvs, pacietīgs, radošs, draudzīgs, loģisks.

Negatīvās izpausmes: ass, ekscentrisks, neprognozējams, neiedziļinās detaļās.

Pārvaldītās jomas: datori, tehnoloģijas, elektronika, elektropreces, lāzera sistēmas un komponenti, kosmosa tehnika, plašsaziņas līdzekļi, TV un kabeļtelevīzija, radio, internets un aviolīnijas. Astroloģija. Parapsiholoģija. Fantastikas žanrs. Klubi. Labdarība.

Uzņēmējdarbībā: komandas darbs, nauda no biznesa, informāciju tehnoloģijas.

Organismā: asinsrite, varikozās vēnas, nervu sistēma, smadzenes, ikri, potītes.

Ko varam gaidīt no informatīvās vides?

Īsts sadraudzības laiks (kā reiz – olimpieši spēs uztvert visu pašiem ikdienā neierasto un rast kopēju valodu). Improvizācija. Netradicionālas idejas, fakti. Valodnieki var nākt klajā ar kādu kārtējo jaunvārdu. Runas par un ap dažādiem klubiem, komandām, fondiem. Pastiprināta saziņa caur viedierīcēm, internetu.

Varam kļūt neiecietīgi pret stagnāciju un brīvības ierobežojumiem. Labi parunāt ar līdzīgi domājošiem vai meklēt vienojošo ar sarunu biedru.

Pie lielas noslodzes var uzdot nervi. Vēlams informāciju uztvert brīvi un draudzīgi.

Soli pa solim

Pārkāpjot zīmes slieksni, 1. februārī Merkurs tūdaļ satiekas ar Fortūnu – gaidāma veiksme izteikties, improvizēt.

Līdz 8. februārim Merkura sekstils ar draiva pārvaldnieku Marsu optimistiskajā Strēlnieka zīmē padara runu un uztveri dinamiskāku. Ir iespēja veiksmīgi formulēt savu viedokli, kā arī spēja savu ideju realizēt. Aktivizējas sporta tēma, Olimpiskās spēles kā reiz sākas 9. februārī. Sporta žurnālistiem ideāls laiks uztaustīt pirmo materiālu.

Savienojums ar dienvidu Mēness mezglu 9. februārī var pēkšņi atklāt/izcelt kādu negaidītu informāciju no pagātnes. Vieglāk pievērsties tam, kas ir bijis, tam, kas ir pazīstams un ko brīvi pārvaldām, – tā vietā, lai dotos jaunā virzienā.

11. februārī Merkurs atkalapvienojas ar Sauli, kas jau tā neordinārajam prātam pieliks klāt pārliecību, degsmi un subjektivitāti. Pašu pieredzes nozīmīgums šoreiz ņems virsroku.

Var būt situācijas, kad vārdi "aizsoļos" pa priekšu un tikai tad apjēgsim, ko esam pasacījuši. Ar izņēmumu 17. februārī ap pulksten 14.26, kad komunikācija un uztvere būs izcili spīdoša.

Šajā momentā Saule veido kvadrātu ar Jupiteru, tāpēc likumsakarīgi, ka Merkurs no 11. līdz 16. februārim kā trešais iemetas divu smagsvaru ķīviņā. Kurā pusē nostājas prātnieks? Protams, Saules (gribas, Ego) un šajā gadījumā – demokrātijas pusē (Ūdensvīrs). Var izcelties kašķis par negodīgu rīcību, vēlmi slēpt un neatklāt lietas līdz galam (Jupiters Skorpionā). Cerams, neatkārtosies par Sočiem teiktais: "...ir sajūta, ka olimpiskais gars ir zudis..."

Sākot ar 13. februāri, visā šajā fonā rodas iespējas rast nestandarta risinājumus – ķer domas, idejas, informāciju. Viss jārealizē "uz fikso"!

Turklāt 15. februārī Merkurs ir pietuvināts arī procesos, ko iezīmē jauns Mēness (šajā dienā labas iespējas "uzmest nākamā mēneša plānu" savā digitālajā kalendārā) un mirkli, pirms Saule 18. februārī iešmauc nākamajā – Zivs zīmē.

Darījumu pasaulē aktivizēja viss, kas saistīts ar ieriekšpieminētajām Ūdensvīra sfērām, tāpat – sporta, ceļojumu, augstskolu iespēju laiks. Strīdīgāki, bet ne mazāk aktuāli darījumi banku, kreditēšanas, apdrošināšanas, ķirurģijas, otrreizējās pārstrādes pakalpojumos.

Uzņēmējiem labas iespējas izmantot visas ar tehnoloģijām saistītās darbības.

Kopsavilkums

  • Saziņā raksti jautājumus e-pastā, vienojies caur telefonsakariem vai izsakies citā mūsdienīgā formā.
  • Pirms tikšanās pamēģini noskaidrot, kādas ir tavas un sarunubiedra kopīgās intereses – to apspriešana visupirms var sarunu iegrozīt vēlamākā gultnē.
  • Labi iegādāties jaunu tehniku, viedierīces.
  • Esi brīvs, improvizē, un tev izdosies!

Lai mūsu sportistiem veicas iziet cauri visām slēptajām varas peripetijām labākajā iespējamā veidā un parādīt to izcilo, ko viņi spēj!

Tags

Astroloģija Merkurs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form