Piemēram, tava dzimšanas diena ir 1985. gada 17. marts, un tu gribi uzzināt, kāds būs 2018. gada 7. septembris.

Saskaiti sava dzimšanas datuma ciparus: 1 + 7 + 3 + 1 + 9 + 8 + 5 = 34. Noreducē līdz viencipara skaitlim: 3 + 4 = 7.

Tāpat saskaiti interesējošo datumu: 7 + 9 + 2 + 1 + 8 = 27 = 2 + 7 = 9.

Bet tagad saskaiti abus skaitļus: 7 + 8 = = 15 = 1 + 5 = 6.

Tagad iegūto skaitli atrodi zemāk minētajos atbilžu variantos un uzzini, kas tajā dienā gaidāms.

1 – rīkojies! Šī ir izlēmīgas rīcības diena, turklāt tik labvēlīga, ka tu spēsi atrisināt jebkuru problēmu. Vari droši sākt jaunas lietas – izredzes gūt panākumus ir ļoti augstas.

2 – plāno! Pie šādiem apstākļiem labāk nesteigties, bet labi apdomāt savu problēmu risinājumu variantus. Šī ir arī pacelšanās un kritumu diena: tā var veiksmīgi sākties un nejauki beigties vai otrādi – sākums var būt kusls, bet tad dienas nobeigums noteikti būs labs.

3 – vairāk entuziasma! Šī ir labvēlīga diena visdažādākajām nodarbēm. Visi tavi aizsākumi būs veiksmīgi. Braucieni un ceļojumi izrādīsies īsti laikā.

4 – pabeidz iesākto! Šajā dienā būtu jāpabeidz mazsvarīgās lietas. Vari veltīt dienu mācībām, darbam. Toties nesāc neko lielu vai nozīmīgu – viss būs velti.

5 – nepalaid garām veiksmi! Riskē, bet tikai tajā gadījumā, ja iecerētajam ir reāls pamats. Šajā dienā pie tevis var atnākt ilgi gaidītā veiksme.

6 – nesteidzies! Šajā dienā labāk atteikties no nepārdomātas rīcības un jauniem sākumiem. Šodien risks var izrādīties vairāk nekā bīstams.

7 – radi un veido! Noved līdz galam aizsāktās lietas, ieklausies draugu un tuvinieku padomos. Iespējams, laime tevi gaida tieši šajā dienā?

8 – sarosies! Būtiski un svarīgi jautājumi šodien risinās ātri un bez sarežģījumiem. Panākumi tevi pavadīs!

9 – uzvari! Šī diena ir labvēlīga jaunu lietu sākšanai – tā ir personisku uzvaru un sasniegumu diena.