Esi pacietīgs, uztver visu mierīgi un iespēju robežās nereaģē uz provokācijām. Jā, iespējamas interesantas situācijas, kas prasīs patērēt vairāk laika, enerģijas un arī nervu, bet tikai no tevis ir atkarīgs, cik adekvāti uztversi notiekošo.

Šis pārmaiņu mēnesis pavērs iespēja uzlabot savu finanšu, darba vai attiecību situāciju. Iespējami jauni darba piedāvājumi, tālāki komandējumi, dzīvesvietas maiņa, attiecību sakārtošana. Kādam radīsies lieliska iespēja piepildīt sapni un pārcelties no lielpilsētas uz klusāku un mierīgāku rajonu. Bet varbūt radīsies iespēja aizbraukt uz ārzemēm? Lai kādas būs pārmaiņas, tas viss būs uz labu!

Pievērs savu uzmanību detaļām. Ja kārtosi papīrus, lasi starp rindām. Iespējams, noformēsi apjomīgāku kredītu – šādā gadījumā arī neesi par slinku un rūpīgi iepazīsties ar līguma nosacījumiem. Iespējami ļoti izdevīgi darījumi. Bet kāds cits, iespējams, nolems bildināt mīļoto. Maijs liks pamatu daudziem sākumiem, tāpēc izmanto šo iespēju – nenopūdelē iespēju savā dzīve ko pamainīt!

Taro prognoze maijam: gaisā virmo neizbēgamas pārmaiņas
Foto: Francisco Moreno / cc / Sandra Reinfelde

Ko tev der atcerēties – neesi pārsteidzīgs un pieej notikumiem adekvāti. Izvairies būvēt iedomu pilis un nesteidz plūkt augļus pirms laika. Ieklausies padomos no malas, pieņem atbalstu un palīdzību. Dažkārt tev var rasties vēlme rīkoties pārlieku spontāni un neapdomīgi, kā rezultātā vari sastrādāt vairāk posta, nekā labuma. Tāpēc – domā, ko dari! Viss sākas tieši ar tevi!

Veselības jomā ļoti lielu lomu nospēlēs paša attieksme pret dzīvi. Iespējams vispārējs panīkums un tendence pasūroties par zāli, kas otrpus žoga būs zaļāka un košāka.

Attiecību jomā gaidāmi uzlabojumi – būs lieliski, ja spēsi saglabāt vēsu prātu un atmetīsi visu lieko, kas traucē ieraudzīt attiecību patieso būtību. Ja plāno pakuplināt ģimenes locekļu skaitu, lielisks mēnesis daudzsološam startam! Šomēnes mazāk klausies ar ausīm, vairāk – ar sirdi!

Darbā, biznesā iespējamas kaislības. Ne viss ies tik raiti un gludi, kā gribētos, un neizbēgami būs jautājumi, ko tu ietekmēt nespēsi. Padomā, cik no tā visa, ko tu dari, saskan ar to, ko vēlies? Kādu lomu tu šobrīd spēlē? Varbūt pienācis laiks kaut ko mainīt?

Lai gūtu panākumus un plūktu laurus, šomēnes tev jāspēj atrast līdzsvars starp prātu un emocijām, jāuzvar bailes uzdrīkstēties, kā arī jārīkojas apzināti – nospraužot skaidri formulētus mērķus! Jo apzinātāk rīkosies, jo augstākas virsotnes sasniegsi!

Lai tev viss izdodas!