Urāns ir relatīvi lēna planēta un savu pilnu apriņķojumu ap Sauli veic 84 gados, vienā zodiaka zīmē uzturoties aptuveni septiņus gadus. Kopš 2011. gada Urāns atradās Auna zīmē, tagad 15. maijā tas ieiet Vērša zīmē un būs tur līdz 2025. gada jūlijam, (retrogrādās kustības dēļ īsi iegriežoties atpakaļ Aunā no šī gada 6. novembra līdz nākamā gada 6. martam). Kā tad Urāns jūtas šajā zīmē un ko varam sagaidīt šajā periodā?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Urāns ir septītā planēta no Saules, kuru atklāja tikai 1781. gadā, un pirmā planēta, kas tika atklāta, izmantojot teleskopu. Visas citas planētas rotē apkārt Saulei, griežoties ap savām asīm, kas ir tikai nedaudz slīpas, taču Urāns ir "apgāzts" uz sāniem. Urāna rotācijas ass gandrīz sakrīt ar orbītas plakni, tāpēc Urāns it kā "ripo" pa orbītu.

Arī astroloģijā Urāns ir saistīts ar visu neparasto. Urāns ir dumpinieks ar izteiktu vēlmi būt brīvam, rīkoties netradicionāli. Šī planēta simbolizē vēlmi sacelties un radīt jaunu kārtību, kas atspoguļotu progresīvāku pieeju lietām. Lai to sasniegtu, ir jāsarauj saites ar pagātni un jāatmet drošības sajūta.

Šī planēta saistās ar pēkšņām pārmaiņām un notikumiem, kas notiek bez brīdinājuma. Urāna aktivizēšanās sniedz cilvēkiem augstāka līmeņa apziņu un ļauj apzināties jaunu, iepriekš neesošu realitāti.

"Namatēvam" ar "viesi" daudz pretrunu

Jaunais Urāna "namatēvs" Vērsis ir Zemes zīme. Vērsis grib stabilitāti, drošību, tam nepatīk pārmaiņas un pārsteigumi, ir grūti pieņem visu jauno, toties patīk pārbaudītas vērtības un ir liela nepieciešamība pēc īpašuma. Vērsis sapņo par ērtu dzīvi, naudas un mantas uzkrāšanu, dzīvesprieku rodot fiziskajās baudās.

Vērša pārziņā ir tādas jomas kā finanses un nauda, un citas vērtības, kā arī lauksaimniecība, augi un dzīvā daba, nekustamais īpašums.

Savukārt Urāns – tā ir ideju un apgaismības planēta un norāda uz jaunradi. Urāns grib izlauzties no ierastā, ieviest tehnoloģisku un sociālu progresu, kaut būtu jāapgriež viss kājām gaisā. Tas viegli atsakās un atmet visu, kas traucē attīstībai.

Urāna pārziņā ir tādas jomas kā tehnoloģijas, elektrība, elektronika, astronomija un astroloģija.

Lieki piebilst, ka Urāns un Vērsis savā starpā "blendējas" visai slikti, jo tiem piemīt pilnīgi atšķirīgas enerģijas un pieejas.

Kuras jomas Urāns sadrebinās

Tā kā Urāns ir revolūcijas planēta, tas vienmēr atnes revolūciju tajās jomās, par kurām atbild attiecīgā zodiaka zīme. Līdz ar to pirmais, kur mēs varam gaidīt pārmaiņas, ir finanšu sfēra. Tas var izpausties gan kā ekonomiskā revolūcija, gan arī kā pilnīga pārorientācija tam, kā pārvaldām savu naudu. Ļoti daudzi astrologi šo novietojumu asociē ar kriptovalūtas ("Bitcoin", "Onecoin" u. tml.) ieviešanu aktīvā lietošanā un sagaida kriptovalūtas popularitātes pieaugumu. Arvien vairāk pāriesim uz elektroniskajiem norēķiniem, uz digitālo naudu. Tas var nozīmēt arī daudzu fizisko banku slēgšanu un tiešsaistes banku atvēršanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Urāns Vērsī var liecināt arī par lielām svārstībām pasaules tirgos – iespējamas lielas cenu svārstības zeltam, naftai, u. c. vērtībām. Gaidāma ekonomiskā un finanšu krīze, kas būs kā pārejas periods uz pavisam citādu materiālo vērtību pārvaldību. Jāmainās tam, kā mēs vadām saimniecību, – gan personiskajā, gan arī valstiskajā līmenī.

Mainīsies arī mūsu attieksme pret nekustamo īpašumu un kredītiem. Cilvēki negribēs būt materiāli atkarīgi (vairs negribēs ņemt kredītus ar milzu procentiem uz 40 gadiem), un finansiālajai neatkarībai būs aizvien pieaugoša loma. Pieaugs to cilvēku skaits, kas nodarbojas ar savu personisko biznesu.

Cilvēki brīvāk attieksies pret lietām, kas viņiem pieder, un daudz labprātāk izīrēs savas mājas citiem, kamēr paši ceļos pa ārzemēm.

Daudz kas mainīsies arī tajā, kā mēs uztveram dabu ap mums, tai skaitā – savu ķermeni. Tāda neapdomīga dabas resursu izmantošana un izniekošana, kā līdz šim, vairs nebūs pieļaujama. Šeit mēs varam sapņot par elektromobiļiem, saules baterijām un arī vēl pavisam jauniem enerģijas uzkrāšanas un akumulēšanas veidiem.

Mūsu sadzīvē un katra cilvēka mājsaimniecībā ienāks jaunas tehnoloģijas un jauni materiāli, jauni, dabiskiem materiāliem līdzīgi audumi. Iespējams, tiks selekcionētas un kultivētas jaunas augu šķirnes. Neskatoties uz tehnoloģisko attīstību, visam dabiskajam būs liela nozīme un tiks ieguldīta enerģija, finanses un izdoma dabas saglabāšanā.

Urāns, kurš pārvalda arī astroloģiju, līdz ar ieiešanu tradīcijas mīlošajā Vērša zīmē atnesīs cilvēcei lielāku šīs "zinātnes" pieņemšanu. Pret astroloģiju vairs neizturēsies kā pret kaut ko mežonīgu un ekscentrisku, tā tiks ļaužu apziņas vairāk asimilēta un tiks uztverta par normālu ikdienas parādību. Astroloģiju izmantosim vairāk sadzīvisku problēmu risināšanai. Varētu uzplaukt tādas astroloģijas nozares kā agrārā astroloģija un finanšu astroloģija.

Mākslas un kultūras dzīvē modē būs kičīgas lietas un košas krāsas. Aktuālāks kļūs improvizācijas teātris, abstraktā māksla. Cilvēks un daba būs vislielākas vērtības.

Jāpiebilst, ka iepriekšējo reizi Urāns Vērša zīmē viesojās no 1935. līdz 1942. gadam.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form