Marss Ūdensvīra zīmē šovasar mudinās uz avantūrām
Foto: SpaceX / cc

No 16. maija līdz pat 13. augustam enerģijas un aktivitātes Marss atradīsies Ūdensvīra zīmē, mudinot mūs uz dažādām avantūrām un neprognozējamu rīcību. Turklāt šajā zīmē Marss vienā brīdī (27. jūnijā) piebremzēs savu kustību, it kā padomās, pamīņāsies uz vietas un, no Zemes raugoties, dosies atpakaļgaitā uz Mežāža zīmi (kuru sasniegs 13. augustā) un turpinās savu ceļu pa to, liekot mums vēlreiz pārskatīt savu rīcību un visu sastrādāto kopš 9. maija ieskaitot.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tas vēl nav viss. 27. augustā Marss atkal mainīs savu kustības virzienu, šoreiz kļūstot direkts (dodoties uz priekšu), un vēlreiz aktualizēs jau izdzīvotās situācijas, lai pārliecinātos par rezultāta noturību. Laikā, kad mainīsies Marsa kustības virziens, mums šķitīs, ka viss stāv uz vietas, nekas nenotiek un esam kā iestiguši, bet mieru, tikai mieru, mēs zinām, ka tas nebūs uz ilgu laiku!

Uz ko tad mūs mudinās Marss caur Ūdensvīra zīmi?

Pirmkārt jau uz spontānu un diezgan eksplozīvu rīcību. Šajā laikā varam spēji ļauties kādam pēkšņam impulsam un vienā rāvienā mainīt lietas, kas gruzdējušas jau labu laiciņu. Tā teikt, cietāmies, cietāmies un te pēkšņi eksplodējām. Varam justies mazliet kā revolucionāri, kas zina, ka pa vecam darīt vairs nevar, un tāpēc viss ir jāmaina tūlīt pat un tagad, tomēr uzmanība jāpievērš arī tam, lai mums būtu, ko likt vietā, kad viss vecais būs noārdīts.

Daudzi izcelsies ar progresīvu domāšanu, dažādu jauninājumu ieviešanu īpaši jau tehnoloģijas lauciņā. Varam attīstīt un ieviest jaunus projektus, uzlabojumus, "apgreidus", tomēr – saglabājot vēsu prātu un racionālu domāšanu, jo ar pacietību tā būs, kā būs.

Liela nozīme būs personiskajai brīvībai, necietīsim ierobežojumus un stingru kontroli no malas. Labs laiks dažādām reformām un jaunu ideju ģenerēšanai. Arī domāšana būs racionāla, skaidra, analītiska ar netradicionālu skatījumu uz dzīvi un nestandarta risinājumiem.

Tā kā valdīs mazliet avantūrisks gars, tad daudzi pamēģinās ko jaunu, vēl nebijušu – vienalga, vai tas būtu kāds sporta veids vai projekts. Tomēr jāsargās no neuzmanības un sasteigtas rīcības, pastāv nelaimes gadījumu risks, kas saistīts ar mūsu pašu nepacietību. Sākot jau no maija un turpinot visu vasaru, Marss pārsvarā būs saspringtās attiecībās ar citām planētām, kas nozīmē lielu enerģijas pārpalikumu. To tradicionāli vislabāk ir izlikt sportā. Pamēģini kaut ko jaunu! Ir taču vasara! Pieejamas ir dažādas meža un gaisa trases, "tarzānveida" izaicinājumi, takas un tamlīdzīgas izklaides.

Īpašu nozīmi iegūs kolektīvie pasākumi, draudzība, humors un domubiedri. Asas mēles īpašniekiem ieteicams savu enerģiju izlikt dažādos prāta asināmajos rīkos, krustvārdu mīklās un domu rēbusos. Piesakies oratora, prezentāciju vadīšanas vai tamlīdzīgos kursos, kuros uz citu nepilnībām varēsi norādīt sociāli pareizā veidā.

Labākais veids, kā izmantot Ūdensvīra enerģiju, ir padarīt kaut ko vairāk nekā tikai priekš sevis: tātad droši iesaistāmies dažādos sociālajos projektos un sabiedriski derīgajā darbā, lai padarītu šo pasauli par labāku vietu, kurā dzīvot mums visiem! Lai izdodas!

Tags

Marss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form