Strēlnieks

Horoskops: ko zvaigznes mums sola jūnijā?
Foto: Shutterstock

Lai Strēlnieks sagatavojas un vēlāk nesaka, ka nebija brīdināts: viņa dzīves un darba partneriem ir sakrājies šis tas sakāms, un, visticamāk, šie jaukie ļaudis vis mēli aiz zobiem neturēs. Kaut arī saruna var risināties visai augstos toņos, bēgt no tās nebūtu ieteicams, jo šad tad saduļķotie ūdeņi jānoskaidro un strīdos šis tas labs var piedzimt. Pareizāk sakot – strīda rezultātā, ja vien Strēlnieks kaismīgo vārdu pārmaiņu pratīsies pabeigt ar tikpat kaislīgu mīlēšanos.

Vispār kaislību jūnijā Strēlniekam solās būt daudz un ne visas no tām Strēlnieks uzskatīs par piemērotu darīt zināmas pasaulei – daudz kas paliks aiz kabineta un guļamistabas durvīm. Un šī arī ir vispareizākā pieeja Strēlnieka gadījumā: lai pateiktais un izdarītais paliek tikai starp situācijā iesaistītajiem, pārējai pasaulei par to nav nekādas daļas!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form