Planētu kustība jūniju sadala divās pēc ilguma teju vienādās, bet pēc noskaņas – ļoti dažādās daļās. Pirmo mēneša pusi akcents būs uz ģimeniskumu, tradīcijām, retro (Venera šajā laikā ir Vēzī), savukārt otrajā jūnija pusē Lauvas ietekmē vēriens kļūs "princesīgāks" un "karaliskāks", kā jau to paģēr šī zīme. Līdz ar to pucēšanās būs viena no prioritātēm!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vēža laikā gribēsies kopt un veidot tradīcijas (no sērijas "ja visām ir tautastērpi, man arī tādu vajag"), toties Lauvas laikā – tieši pretēji – būs svarīgi izcelties no pūļa ("man vajag tādu vainadziņu kā nevienai, cenai nav izšķirošas nozīmes"). Un pēdējā brīdī pirms Jāņiem karalienes cienīgu izskatu uzburt var neizdoties, tāpēc – salonmeistaru laiks jārezervē pēc iespējas drīzāk.

Labāko datumu izvēlei tev, kā jau parasti, noderēs Mēness kalendārs, bet te – viss vienkopus mēneša plāna sastādīšanai, jo labi izskatīties uz lielāko vasarrvidus notikumu taču gribas ikvienai!

Veido jaunu matu griezumu, krāso, liec ilgviļņus 16.jūnija pēcpusdienā, 17.–20.jūnijā.

Neej pie friziera, labāk pat nemazgā matus 5. jūnija pēcpusdienā, 6., 7., 14., 15. jūnijā un 16. jūnija rītā.

Epilē, vaksē, tiec vaļā no liekajiem matiņiem 1., 2., 8.–11. jūnijā.

Iznīdētie matiņi ātri ataugs, ja raustīsi tos 16. jūnijā pēc pusdienlaika un līdz pat 20. jūnija pēcpusdienai.

Rūpējies par sejas ādu, liec maskas, veic masāžas 2., 7., 10., 11., 16., 21., 26. jūnijā.

Taisi manikīru 1., 2., 8. jūnijā, 27. jūnija vakarā, 28., 29. jūnijā.

Lai šķērītes un vīlītes atpūšas 12.– 14. jūnijā.

Ej pie pedikīra 18.–20.jūnijā.

Baudi masāžu 1., 2. jūnijā, 20. jūnija pēcpusdienā, 21., 22., 25.–29. jūnijā.

Ej pirtī 5., 6., 8., 15.–18., 21., 22. jūnijā.

P. S. Pelde vai vārtīšanās Jāņa rīta rasā arīdzan dod savu devumu daiļumam, ja dara to pareizajā datumā – 21. vai 22. jūnijā!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form