Zemes Kazas mēnesis izraks daudz talantu
Foto: Shutterstock

Pēc centīgā Jan Zemes Zirga mēneša Iņ Zemes Kaziņa turpinās radoši darboties, bet nu jau tas notiks sievišķīgāk un atraktīvāk (no 7. jūlija līdz 6. augustam). Labi zinām teicienu – vajag tik rakt! Ja pienācis Zemes mēnesis, tad rakt var, un, daudz rokot, var atrast daudz intersantu lietu.

Tāpēc arī secinām, ka Zemes Kaza atraks un liks atraisīties dažādiem mākslinieciskiem talantiem. Arī cilvēki, kuru dzimšanas kartē ir daudz Zemes, ir radoši un talantīgi. Ko tad darīsim? Vieni dziedās, otri dejos, trešie muzicēs. Citi izrādīs krāšņos pašu austos, pašu šūtos un radītos tautastērpus. Tie kas paši ne dejos, ne dziedās, savukārt šo mākslu baudīs. Veiksmīgākie klātienē, citi pie televizoru ekrāniem. Nav cita Austrumu dzīvnieka, kura māksinieciskajai gaumei vislabāk izpausties Dziesmu un deju svētkos!

Zeme – tas nozīmē arī ceļus, ceļus tuvus un tālus. Zemes Kaziņa nav sēdētāja uz vietas, bet kustīga un aizrautīga. Vieni uz svētkiem sabrauks no visiem Latvijas novadiem, citi mēros tālus ceļus no citām zemēm. Zemes Kaza dos iespēju satikt daudz cilvēku, arī sen neredzētu. Rīko ballītes, dzimšanas dienas tusiņus, ej ciemos un aicini draugus pie sevis!

Zeme ir arī ļoti praktiska un tieša, var darīt praktiskas un radošas lietas. Pabeigt tās, kas iesāktas, bet kurām pietrūka īstā ķēriena. Kaziņa iedos radošo impulsu un var atrast ideālu risinājumu un elegantu nobeigumu.

Principā viss ritēs labi un jauki... bet Kaziņa tomēr ir sieviete! Reizēm uz līdzenas vietas var nobirt pa emocionālai asarai, reizēm var par neko apvainoties, bet par ko aizvainojums – to vairs pat nevarēs neatcerēties. Nu bija un izbija. Un vai tiešām bija?

Vienīgais, kas var likties par grūtu, ja cilvēkam nav īsti labvēlīgi daudz Zemes elementa, – sastrēgumi un gaidīšana. Ir Zemes Suņa gads, Zemes Kazas mēnesis – Zemes ļoti daudz. Ķīniešu metafizikā ir radošais aplis, kad pieci elementi rada viens otru (Koks sadegot rada Uguni, Uguns izplēnot rada Zemi, Zemes dzīlēs rodas Metāls, Metāls dod Ūdenim plūsmu, Ūdens audzē Koku). Radošais aplis ir harmonisks un padara dzīvi vieglu. Savukārt katrs elements kontrolē kādu citu un kontroles situācija nevienam nepatīk. Redzam, ka šomēnes Zemes ļoti daudz – tā var aizbērt visas upes un strautus jeb traucēt ātru un brīvu kustības un informācijas plūdumu. Taču, ar zināšanām apbruņoti, rēķināmies ar ilgāku nokļūšanu mums vajadzīgajā vietā. Un dziļi ieelpojam, ja kāda elektroniska sistēma reizēm "uzkārsies".

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form