Metāla Pērtiķa mēnesis atklās, kāds tu pats un kādi tavi draugi
Foto: Shutterstock

Zemes Kazas mēnesī esam tālus un radošus ceļus izstaigājuši, izciemojušies pie draugiem un paziņām, sazīmējuši dzimtas koku, padalījušies atmiņās. Un 7. augusta pēcpusdienā – hops! – viņš būs klāt – Jan Metāla Pērtiķis, aktīvs un vitāli dzirkstošs.

Pērtiķis satur Metāla, Ūdens un Zemes elementu. Metāls no debesīm – dzinkš! Metāls uz zemes – dzinkš! Kā divi metāla zobeni, viens pret otru tie dzidri sasitas. Ja nu Metāla elements cilvēkam nelabvēlīgs, iespējams, viņš ar šo skaņu sadzirdēs skarbos likuma saucienus: saņēms kādu vēstuli no VID – vai esi samaksājis nodokļus, vai esi iesniedzis deklarācijas. Metāls – tieši, skaidri, strukturēti, dzelžaini, loģiski, likumiski, bez cilvēciskām emocijām, skaudri, nežēlīgi, skarbi.

Ja Metāla elements labvēlīgs un nepieciešams, drīzāk to uztversim kā drauga skaļu sveicienu un rokasspiedienu. Sveiks, vecais! Sen neesi redzēts, kā iet? Kā klājas? Drauga rokasspiediens... Ja esi bijis īsts draugs, atbalstījis un atradies līdzās grūtos brīžos, tad, iespējams, šomēnes jūsu tandēms ripos kā varena dzelzs lokomotīve uz jauniem darbiem un jaunām virsotnēm. Tad tas būs kā stingrs un noteikts rokasspiediens, kas apzīmogo lēmumu "ejam kopā".

Šis Pērtiķis ir ļoti enerģisks, ļoti spēcīgs un var izdarīt neticami daudz. Arī viens no Pasta zirgiem, gatavs vest tālos ceļos. Ja tēma ir Metāls, tad ceļi saistīti ar likumdošanu, diplomātiju, autotirdzniecību, tehniku, ceļu uz rietumiem. Metāls piedod noteiktību – tie, kas svārstījušies, nav bijuši izlēmīgi, var pieņemt pat negaidītus, bet ilgi briedušus lēmumus.

Jan Metāls nedod iespēju svārstīties, neizlemt, viņš noprasa tieši un konkrēti – tu esi mans draugs vai nē? Kurā pusē tu esi? Ar mani vai ar citu? Izlem, un izlem tūlīt! Nekavējies! Jo citas iespējas var nebūt.

Kas notiks, ja izlemsi nebūt ar Pērtiķēnu? Viņs ir kā bērns, kas atnācis draudzīgs un atklāts, draudzīgi pastiepj tev savas spēļmantiņas – ņem, draugs, ejam spēlēties! Neņemsi, nodosi, spēlēsies ar citu? Tad nu viņš var būt arī negants: ja zooloģiskajā dārzā paskatāmies, cik eleganti viņš māk nolobīt banānu, tad tikpat eleganti, tieši un uzskatāmi viņš izķidās jūsu attiecības, uzvedību, uzskatus un arī likteni. Īpaši pie šīs tēmas jāpiedomā tiem, kuri dzimuši Tīģera mēnesī (no 4. februāra līdz 4. martam), jo Pērtiķis var mainīt gan jūsu karjeru, gan dzīvesvietu un arī attiecības ar vecākiem. Kāds tu esi kā draugs, kādi ir mani draugi, ar ko būt kopā, ar ko vairs nesatikties. Tā ir šī mēneša tēma. Lai veicas atrast īstos draugus!

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form