No 6. līdz 9. septembrim Saturns ieturēs pauzi jeb ieņems vēl tā dēvēto stacionāro pozīciju un savu direkto kustību uzņems kopsolī ar Jaunmēness iestāšanos 9.septembrī. Tad – ar pilnu jaudu uz priekšu!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līdz ar Saturna direkto kustību laiks ieviest nule (retrogrādās kustības laikā no 18. aprīļa līdz 6. septembrim) pārdomātās inovācijas (harmonisks aspekts ar inovatoru Urānu) un piedzīvotos personīgos kāpumus un kritumus savā ego, prātā un vēlmēs (mijiedarbība ar Sauli, Merkuru, Veneru) un likt jaunus pamatakmeņus visos nopietnajos lēmumos, kā arī piemērot noteiktas darbības.

Līdz nākamajai retrogrādajai cilpai Saturns tāpat uzturēsies savās mājās – Mežāža zīmē. Šajā periodā šī planēta ilgstoši aspektēs dzīves iluzorās un sapņu pasaules pārvaldnieku Neptūnu. Lielisks laiks realizēt sapņus pavisam reālā, konstruktīvā un taustāmā formā, turklāt ar ilgtermiņa tendencēm. Tikai viens bet – pie tā ir jāpiestrādā. Arī tad, ja pirmie soļi šķiet neveikli, jāiet uz priekšu: ar katru nākamo soli aina noskaidrosies aizvien vairāk. Lieliskas iespējas mākslas, mūzikas, reliģijas, psiholoģijas, medicīnas, farmācijas un jūrniecības pasaules pārstāvjiem. Tiesa gan Saturns ierobežo attīstību, paplašināšanos, toties piešķir lietām stabilitāti, noturību un skaidrību.

Ja iepriekšējā periodā likumsargs jeb "pulkvedis", kā viņu nodēvēju, ik pa laikam dresēja tādas personīgās planētas kā Saule, Merkurs, Venera, tad šajā posmā tas papildus vairākkārt sastapsies arīdzan ar darbības enerģijas patronu Marsu. Un "kareivji" Saturnam patīk: vienus tas mobilizē (sekstils ar Marsu Zivīs novembra beigās), otriem "aplauž radziņus" (kvadrāts ar Marsu Aunā janvāra vidū), citus novērtē (trigons ar Marsu Vērsī marta vidū), pļāpīgos pieķer (pusotrkvadrāts ar Marsu Dvīņos aprīļa sākumā) un pēcāk atrod kādu kreatīvu kopsaucēju (bikvintils ar Marsu Dvīņos aprīļa beigās). Dažas aktivitātes Saturns novērtē atzīstami, citas mazāk. Smalkāk par katru aktivitāti skati manas kolēģes Maijas Kraftes aktuālajos rakstos par Marsu zodiaka zīmēs.

Nākamā gada pavasarī Saturns tuvosies transformatoram Plutonam, bet uz to brīdi tā būs tikai viegla sasveicināšanās forma pirms nepieciešamības atgriezties pie dažiem nenokārtotiem jautājumiem – nākamās retrogrādās cilpas. Pie tā mēs atgriezīsimies vēlāk.

Kopumā šis posms tieši skars 1. un 2. dekādē dzimušos kardinālo zīmju pārstāvjus – Mežāžus, Aunus, Vēžus, Svarus, dzimušus no 2. līdz 20. savas zīmes grādam. Trešajā dekādē dzimušie vēl var uzelpot līdz nākamā gada beigām!

Personīgajā līmenī: kārtojam un strukturējam visu, kas neskaidrs vai atstāts pašplūsmā.

Biznesa un uzņēmējdarbības līmenī: visas iespējas pievērsties menedžmentam, jauniem mērķiem un fundamentam. Sekstils ar Neptūnu dod iespēju veikt "lietderīgu spiegošanu" vai arī izskaust savus negodīgos konkurentus.

Valstiskā līmenī: vēlēšanu dienā Saturns kopsolī ar pagātnes mezglu Ketu var nokārtot kaut kādus pagātnes rēķinus ar sabiedriski "pozitīvajiem" censoņiem. Latvijas simtgades dzimšanas dienā aktīvu dalību neņems.

Ko darīt?

Likt dienaskārtībā visus savus sapņus – reālos, nereālos – un soli pa solim, sistemātiski, pamatīgi un, ne mazāk svarīgi, likumīgi, sākt to realizāciju. Vismaz uzraksti plānu, tad arī viss pārējais sāks risināties. Saturns mīl plānus, shēmas un struktūras.

Tāpat paliek spēkā atslēgas vārdi "ar apdomu un pamatīgi". Par ātrumu šoreiz piemirstam.

Atpūties svētdienās – nomierinies un dodies pie dabas!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form