Dvīņi

Horoskops: ko zvaigznes tev sola novembrī
Foto: Shutterstock

Tipiskiem Dvīņiem komunikācija baudu sagādā arī tad, ja tā nav tikai draudzīga papļāpāšana, bet drīzāk – pretēju viedokļu pamatošana, cīkstiņš par labāk argumentēto un dzīvotspējīgāko pozīciju. Šādu situāciju novembrī Dvīņiem būs, cik uziet, un savu diskusiju prasmi viņi varēs slīpēt no visas sirds un no rajona, tā teikt. Nav teikts, ka uzvarēs, bet vismaz būs interesanti.

Arī par darba trūkumu Dvīņiem šomēnes nevajadzētu čīkstēt, jo vairāk tāpēc, ka kārtējās Merkura cilpas ietekmē mēneša otrajā pusē ne viens vien darbs var būt jāpārdara otrreiz un trešoreiz. Tas, protams, spēlēs pa nerviem, bet nedrīkstētu sapiktoties līdz saslimšanai! Iemācīties pāris elpošanas vingrinājumus būtu īsti vietā.

Mīlestības lauciņā Dvīņiem varētu sākties tāds spraigāks laiks, katrā ziņā kopā būšanas, dzīvošanas un darīšanas tēma novembrī kļūs aizvien aktuālāka. Dažiem var rasties vēlme lūgt vai piedāvāt sirdi un roku, bet to tad labāk atlikt līdz brīdim, kad Merkurs un Venera abi atgriezušies taisnā gaitā (un tas nebūs šomēnes).

Comment Form