Jaunava

Horoskops: ko zvaigznes tev sola novembrī
Foto: Shutterstock

Jaunava novembrī ļoti – nē, nevis ļoti, bet ĻOTI – vēlētos atpūsties, kamēr darbā notiekošās jukas un viesuļvētras kaut kā uzsūcas un norimstas, taču diezin vai viņai tas taps ļauts. Jaraugās, lai sapīkumu un sagurumu ķermenis neiztulko kā vēlmi drusku paslimot un nesteidzas šādi "palīdzēt" no savas puses.

Kompromisa variants mēneša pirmajā pusē varētu būt lietas, kas risināmas ārpus biroja, mājās vai ceļā esot, bet jau novembra otrajā pusē pat precīzajai Jaunavai ar pārvietošanos, vienošanos un komunikāciju vairs neies tik labi, tāpēc – Jaunavas, padomājiet divreiz, pirms uzprasāties uz komandējumu pēc Latvijas dzimšanas dienas!

Toties Jaunavas mājās atmosfēra var uzlaboties, iespējams, pateicoties mīļi gaidītiem ciemiņiem vai kādam jaunam ģimenes loceklim, iespējams, tāpēc, ka Jaunava, klausot dabas cikliem, pieķersies pie sava mājokļa uzlabošanas un uzsmucināšanas. Nebūtu godīgi nepieminēt, ka labāks gaiss Jaunavas mājās var rasties arī no tā, ka kāds iemītnieks pārceļas dzīvot citur...

Comment Form