Pusi novembra Venera – planēta, kura ietekmē to, ko mēs uzskatām par skaistu, ērtu un vērtīgu, – kāpjas atpakaļ – nu jau atkal pa Svaru zīmi, vairāk uzmanības pievēršot tam, kā viņu (tas ir – tevi un mani) uztver citi. Vai izdodas ierakstīties sabiedrības definētajos skaistuma rāmīšos? Vai ir gana smalki un eleganti, un vai piestāv kompānijai un situācijai?

Mēneša vidū Venera apstājas, mazliet iepauzē un tad dodas atkal taisni uz priekšu – ar lielāku pārliecību par savu izvēli, taču ap to laiku "atvaļinājumā" dodas darījumu patrons Merkurs, un nereti var gadīties tā, ka esam pieņēmušas lēmumu par kādu pirkumu vai, teiksim, matu griezumu, bet ieceri realizēt neizdodas dažādu komunikācijas korķu un loģistikas misēkļu dēļ. Iespējams, var izdoties mēģinājums numur divi, taču lietās, kas prasa lielus līdzekļus, es tomēr ieteiktu nogaidīt.

Jā, vēl jāpiebilst, ka šīs atpakaļstaigāšanas tā izskatās tikai no Zemes, patiesībā viss ir kārtībā un planētas orbītas nav mainījušas. Taču gadu tūkstošu novērojumi liecina – kaut kas tajās šķietamajās atpakaļgaitās ir, kaut kas tāds, kas liek mums apjukt un arī rīkoties tā, it kā mēs ietu pa cilpu...

Labāko datumu izvēlei tev allaž pa rokai Mēness kalendārs, bet te – viss vienkopus mēneša plāna sastādīšanai. Ar piebildi pārbaudīt, vai pieraksti pie meistariem tiešām pareizi noformēti.

Veido jaunu matu griezumu, krāso, liec ilgviļņus 1., 2., 3. novembrī, 4. novembra priekšpusdienā, 26. novembra pēcpusdienā, 27., 28., 29., 30. novembrī.

Neej pie friziera, labāk pat nemazgā matus 16., 17., 18., 25., 26. novembrī un 27. novembrī no rīta.

Epilē, vaksē, tiec vaļā no liekajiem matiņiem 11., 12. un 13. novembrī līdz darbdienas beigām, 18. novembra vakarā, 19., 20. novembrī.

Iznīdētie matiņi ātri ataugs, ja ar tiem cīnīsies 1., 2., 3. novembrī, 4. novembra priekšpusdienā, 26. novembra pēcpusdienā, 27., 28., 29., 30. novembrī.

Rūpējies par sejas ādu, liec maskas, veic masāžas 6., 10., 12., 15., 21., 22., 29. novembrī.

Ej pie manikīra 1., 9., 11., 12., 13., 30. novembrī.

Netaisi manikīru 23., 24., 25. novembrī.

Taisi pedikīru 2., 3. novembrī, 4. novembra priekšpusdienā, 29. novembra pēcpusdienā.

Baudi masāžu 4., 5., 6. novembra priekšpusdienā, 8.novembra pašā vakarā, 9., 10., 11., 12., 13. novembrī.

Ej pirtī (jo pirtij šajā laikā ir īpaši svarīga loma) 1., 9., 11., 12., 16., 27., 28. un 29. novembrī no rīta puses.

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form