Nu tad beidzot! Ūdens masa, kas iepriekšējā mēnesī bija gatava joņiem brāzties no kalna lejā, ieņem jau reālus apveidus uz zemes. Cūka – viens no Pasta zirgiem, 7. novembris–7. decembris – ir mēnesis, kas gatavs joņot un darboties, lai mainītu zirgus pasta stacijās un trauktos uz priekšu.

Zīmīgi, ka mēnesis sākās vakar pusdienlaikā, kad tika nosaukts ministru prezidenta kandidāts, – nu jau zināms, brāžam tik nu tagad uz priekšu! Ūdens – tā ir informācija, kustība, sarunas...

Vienīgi paskatīsimies, kas tad šai Cūkai ir seglos.

Iņ Ūdens. Paskatāmies uz mēneša hieroglifu – nu, kā tāds spurains puišelis, tikko no gultas piecēlies (ja godīgi, man šis hieroglifs vienmēr atgādina Ņūtonu: tāds izpūris zinātnieks – gudrs, bet ar saviem putniem). Kaut kas viegli gaisīgs, netverams, mainīgs kā mākonītis – te jauki rožains saulītē smaida, te drūmi pelēks gāž drūmas asaras. Viss mainīsies strauji kā domas puišeļa galvā. Vai puišelis var smagi un grūti strādāt? Nu taču apnīk, nu neinteresanti. Jā – nolikt gan viņš visus var vienmēr, bet vai ir ko likt vietā? Iespējams, ienāks galvā muļķības, bet... iespējams, viņš vienosies ar gada Jan Zemi – kā strautiņš, kas iegūst kustības spēku, burbuļojot no klintim. Un tad – tad gan var rasties jauna un interesanta ideja. Nu, re, kur atkal interesanta dzīve mums gaidāma novembrī.

Savukārt kā uz zemes uzvedīsies Cūka?

Tā kopā ar savu draugu gadā Suni veidos tādu kā mājas atmosfēru. Tādu omulīgu ģimenīti ar iekurtu kamīnu, pārpilnības raga izbērtiem labumiem galdā, "Panorāma" televizorā ieslēgta, siltās mājas čībās tie abi sēdēs pie tā. Un šajā miegainības atmosfērā visgrūtāk klāsies tiem, kas dzimuši Pūķa dienā vai gadā, – tie zaudēs savas ambīcijas un tiks piezemēti savā brīvajā lidojumā (Jānis Bordāns dzimis Uguns Pūķa dienā, Artuss Kaimiņš – Metāla Pūķa dienā, Artis Pabriks – Metāla Pūķa dienā), savukārt Čūskas dienā vai gadā dzimušie var sapīties savās iepriekš vēsi analītiskajās un ļoti loģiskajās prāta shēmās (Koka Čūskas dienā dzimušie – Raimonds Vējonis un Aldis Gobzems). Nu, tā, tīri interesanti ritēs tā jaunās valdības sastādīšana.

Ko darīt pārējiem, jo Ministru kabinetā vietas ir tik, cik ir? Lai kādu spēku jau ieguvis Ūdens, to tomēr vēl šogad ļoti ierobežo Zemes Suņa konservatīvās klintis. Tātad lēni, palēnām. Nu, nebūs vēl tā, ka ieskriesies un uz priekšu! Iegrimstam sevī, izpētām savus iekšējos resursus. Kur vēl kaut kas jāmācās, kur esmu jau nobriedis kaut kam jaunam? Ieelpojam, ienirstam, izpētam! Izbaudām iekšējā okeāna dzīles. Jauku tev Ūdens Cūkas mēnesi!

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form