Mežāzis

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2019. gadā?
Foto: Shutterstock

Daudziem Mežāžiem šis būs viens no mūža gadiem, par kuriem viņi vēlāk stāstīs mazbērniem. Tiesa – nav zināms, vai šis būs uzvaras vai "šausmu" stāsts, vai leģenda par liktenīgu sakritību, kuras rezultātā Mežāža dzīve ieguvusi pavisam citu ritējumu. Dažbrīd Mežāža pacietība patiesi var tik pārbaudīta viņa cienīgā intensitātē, tomēr neba nu Mežāzis būs tas, kurš bēga vai atpakaļ lēca, kā teikts filmā par Vella kalpiem. Un beigu beigās viss atrisināsies!

Mežāža naudas ceļi 2019. gadā ir grūti paredzami, jo no viņa paša spējas īstajā brīdī noreaģēt un pieņemt veiksmīgāko lēmumu atkarīgs, vai šis būs finansiāls izrāviens. Tomēr no drosmīgām idejām atteikties nav vērts – drosmīgajiem pieder pasaule un tās resursi, īpaši tiem, kuri neatkāpjas pirmo grūtību priekšā. Un Mežāzis parasti ir tieši tāds.

Pats sev Mežāzis, visticamāk, būs pirmajā vietā, un viņa dzīvesbiedram var būt pagrūti izsekot Mežāža kāpumiem un kritumiem. Ilgstošas un maiguma pilnas attiecības tas nevēsta, drīzāk gan tādus "pārskrējienus" pa vidu likteņa "apšaudēm". Lai gan – arī to var pārvērst par romantisku pieredzi...

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form