Ūdensvīrs

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2019. gadā?
Foto: Shutterstock

Pulcināt ap sevi domubiedrus un iedzīvināt jaunas, perspektīvas idejas ir Ūdensvīra dabiskais stāvoklis un aicinājums, un ļoti ticams, ka 2019. gads nesīs apstākļus, lai Ūdensvīrs šo savu talantu uzplaucētu visā krāšņumā. Katrā ziņā turēt sveci zem pūra (lasi – savu ideju tikai savā prātā) šogad nav vēlams! Tiesa, Ūdensvīrs varētu saskarties ar izvēles grūtībām, kurai no savām daudzajām iecerēm vākt komandu. Kāpēc gan ņemt tikai vienu? Ūdensvīrs var vairāk!

Kas gan ir nauda? Svarīgākās lietas pasaulē tik un tā par naudu nav nopērkamas, un mēdz būt tādi darbi, kurus ne ar kādu summu nevar atlīdzināt, – tad kāpēc vispār nolaisties līdz tādam materiālismam? Aptuveni tāda dažbrīd būs Ūdensvīra attieksme pret finanšu plūsmu viņa kontā. Un tas arī pareizāk, jo šis nav tas gads, kad Ūdensvīram izspēlēt naudas kārti.

Divvientulība un slepeni romāniņi uz laiku noies no Ūdensvīra skatuves: viņam vairāk gribēsies palepoties ar savu otro pusīti, iziet sabiedrībā, baudīt abiem pievērstos sajūsminātos skatienus, dzirdēt apstiprinājumu savai labajai gaumei un pareizajai izvēlei. Ja Ūdensvīra mīļotais cilvēks to sapratīs, tad šis abiem būs visnotaļ jauks un mīlošs gads.

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form