Auns

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2019. gadā?
Foto: Shutterstock

Iegūt plašāku skatījumu uz pasauli, smeļot iespaidus no informācijas avotiem un auditorijas sola vai izdzīvojot uz savas ādas to, kā "citur dara", – tā būs viena no Auna aktualitātēm 2019. gadā. Visticamāk, liktenis Aunam šādu iespēju piespēlēs (un ne vienu vien), bet jāpatur prātā, ka nedrīkst apjausto un atklāto paturēt tikai savai iekšējai lietošanai. Ir jāizmanto apstākļi, lai kaut ko labu izdarītu pasaulei.

Ja Auns iestrēgs pie jau sasniegtā un ieslīgs pašapmierinātībā, nauda par viņu zaudēs interesi, tāpēc izdevības izniekot nudien nav prāta darbs. Faktiski to var sacīt arī par Auna karjeru – tur viss nebūs gluži tik gludi, bet pieņemsim, ka tikai tāpēc, lai mudinātu Aunu parādīt visu viņa potenciālu.

Jauna mīlestība 2019. gadā var arī neierindoties Auna svarīgāko darīšanu pulkā, taču, ņemot vērā, ka šis ir visnotaļ labs kāzu gads, Auns savas esošās attiecības var pacelt jaunā līmenī un attiecīgi tikt pie zīmoga pasē un gredzena pirkstā. Arī šajā ziņā aktivitāte ir atslēgas vārds – iniciatīvai, visticamāk, jānāk no paša Auna.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form