Vērsis

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2019. gadā?
Foto: Shutterstock

Klusi un mierīgi vilkt ierastu arklu pa ierastu vagu Vērsis varbūt gribētu gan, taču diezin vai viņam tiks dota šāda izvēles iespēja. Īpaši zīmes sākumā dzimušie Vērši no pārmaiņām izvairīties nevarēs, un, ja Vērsis negrib, lai neparedzami mainās apstākļi ap viņu, nekas cits neatliks, kā mainīties pašam, turklāt vēlams – uz to vislabāko pusi. Un labu pušu taču Vērsim nav mazums, tāpēc ir, no kā izvēlēties!

Izsists no komforta zonas, Vērsis būs spiests kustināt to smadzeņu sektoru, kas atbild par naudas pelnīšanu, un nemaz nebūtu brīnums, ja viņš saveidotu kādu jaunu biznesu! Dabas cikli atbalstīs nopietnus Vērša aizsākumus. Vērsim–sievietei ļoti par labu nāks otrās čakras iedarbināšana.

Ja Vērsis uzkāps uz pārmaiņu viļņa, kaut kas var mainīties arī viņa attiecībās un tajā, kā Vērsi redz viņa esošie un potenciālie partneri. Var jau būt, ka sākumā viņam par to nebūs ne silts, ne auksts (galva pilna pašam ar sevi), bet gan jau Vērša zīmes pārvaldniece Venera neatstās savu padoto pavisam bez tauriņiem vēderā...

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form