Dvīņi

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2019. gadā?
Foto: Shutterstock

Nekas tik ļoti neveicina dvēseles briedumu, kā attiecības, kurās cilvēks tiek mudināts augt. Dvīņiem 2019. ir gads, kad partneri šādām attiecībām var izdoties atrast, un arī iekšējā vēlme tāda būs. Jāpiezīmē, ka šeit ir runa gan par attiecībām laulāto starpā, gan par lietišķiem partneriem un pat par Dvīņu advokātu un astrologu. Attiecības nozīmē gan pielāgošanos, gan pieņemšanu un atteikšanos no savas vienīgās taisnības. Vai Dvīņi to spēs?

Vēl viena nianse, kas jāpiemin, nu jau pievēršoties tieši Dvīņu mīlestības jomai, – svarīgu vijoli šeit spēlēs viņu spēja sastrādāties, un tas iezīmē nepieciešamību pēc kāda kopīga uzdevuma. Savukārt attiecībās nesaistītajiem Dvīņiem tā ir norāde neizslēgt no variantiem dienesta romānu: tas var izvērsties par kaut ko daudz ilgstošāku.

Ar finansēm riskēt 2019. gadā Dvīņiem nav ieteicams – ne ar personisko, ne ar sava biznesa naudu. Parāds nav brālis, drīzāk kārdinātājs, no kura vajadzētu turēties iespējami tālāk. Ja kāds Dvīņu bizness turas vairs tikai "uz puņķiem", varbūt ir jāizlemj par labu punkta pielikšanai, "mākslīgā elpināšana" var izrādīties veltas pūles.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form