Jaunava

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2019. gadā?
Foto: Shutterstock

Jaunava tradicionāli tiek uzskatīta par vienu no vislabākajiem darbiniekiem – žiglu, loģisku, strukturētu –, tāpēc mājai un ģimenei nereti atliek tikai Jaunavas laika drusciņas. Bet 2019. gadā tā vis nevarēs – tieši māja un ģimene ir tās jomas, kur Jaunavai gada uzdevums ielikts. Un, ja viņa no tā mēģinās izvairīties, tad palaidīs garām cerīgu iespēju kaut ko uzlabot savā dzīves vidē, nekustamajā īpašumā un tajā valdošajā emocionālajā mikroklimatā.

Starp tupēšanu burkā (vai bankā) un grozīšanos riņķī pa pasauli nauda izvēlas grozīšanos, un Jaunavai tas šogad jo sevišķi jāņem vērā. Jaunava var pabūt gan devēja, gan saņēmēja, gan starpnieka lomā un pa ceļam arī pati sev kaut ko piečubināt. Skaidrs, ka ar dīvānam "pielipinātu" pēcpusi Jaunavai tas tik labi neizdosies...

Lieliskā menedžere Jaunava vienā ziņā tomēr ar savu intelektu un gribasspēku nevarēs visu un visus pie vietas nolikt, un šī joma ir mīlestība. Tā Jaunavai var sagādāt dažādus pārsteigumus (laimīgā kārtā – to vidū arī gauži baudāmus). Par seksuālās vilkmes trūkumu, šķiet, vairums Jaunavu nezūdīsies, un tai komplektā nāks arī biezas rozā brilles.

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form