1925., 1934., 1943., 1952., 1961., 1970., 1979., 1988., 1997., 2006., 2015. dzimšanas gads

Šis gads aizritēs spēka enerģijas aizbildniecībā, tas nozīmē, ka tev tiek dota papildu dzīvības enerģija, lai varētu paveikt daudzus nozīmīgus darbus. Šogad lielu uzmanību veltīsi karjeras jautājumiem, jaunu organizāciju, projektu vai virzienu radīšanai. Šajā periodā tiek iedots daudz spēka, dzīvības enerģijas, alkas pēc kustības, attīstības. Šī attīstība var būt saistīta arī ar darbu pie savas sievišķības, dažādu sievišķības un pašizaugsmes treniņu apmeklējumu, vadīšanu. Šajā gadā tu esi līderis, celmlauzis un daudzu ļaužu iedvesmotājs.

Aktuāls viss, kas saistīts ar dzīvību, piedzimšanu, radīšanu. Mīnusā šī enerģija sniedz vēlmi visu sasniegt ar spēku, parādīt savu varu par partneri, darba holismu un laika trūkumu sev, savām vajadzībām un citām jomām. Enerģijas pārliekā uzkrāšanās var novest pie liekā svara veidošanās vai, tieši otrādāi, pārlieku daudz laika veltīšana darbam – pie izdegšanas. Par to, ka potenciāls netiek pilnvērtīgi izmantots, var liecināt arī bezspēks, vājums un neizlēmība. Enerģija dod stipru mātes vai autoritatīvas sievietes ietekmi uz tavām domām, rīcību. Šogad, tiem, kas jau ir pilngadīgi, būs jāpieaug.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form