1926., 1935., 1944., 1953., 1962., 1971., 1980. dzimšanas gads

Citāda redzējuma, labdarības enerģija būs 2019. gada vadmotīvs. Šī enerģija ir dievišķās, beznosacījuma mīlestības simbols. Labs laiks pievērsties labdarībai, palīdzēšanai citiem atrast savu ceļu, kā kalpot cilvēcei, padarīt šo pasauli labāku. Tomēr šogad jāatceras: lai palīdzētu citiem, vispirms jāpalīdz sev. Enerģija vēsta par nepieciešamību no sevis, savas kontroles atlaist to, kas jau pats ir dzīvotspējīgs, un ķerties pie kaut kā jauna. Pienācis laiks kādai interesantai, neikdienišķai nodarbei, var vilināt viss neparastais un neizskaidrojamais. Ja enerģija tiks dzīvota plusā, būs iespēja pievērsties garīgām praksēm.

Gads sola iegrimšanu sevī (psiholoģija, psihoanalīze, meditācija, lūgšana, jūtīgums). Būšanu mīnusā apzīmē aizmukšana no dzīves realitātes, var sagaidīt dažādus pārbaudījumus, tomēr jāpieņem tie ar cieņu un sapratni, ka viss notiek, kā tam ir jānotiek. Daudzas situācijas vari redzēt no cita leņķa nekā pārējie, līdz ar to vari būt neaizvietojams palīgs lietās, ko jau sen nav spējuši pamanīt citi. Ja šogad dzīvosi enerģijas negatīvajā izpausmē, būs vēlme par savu dzīvi žēloties citiem, var parādīties sajūta, ka esi kādas situācijas upuris. Šogad ļoti svarīgi neļauties depresīvajam noskaņojumam un iemācīties teikt “nē”, ja tas kaitē tev pašam.

Lai mums visiem 2019. gads paiet enerģiju plusa izpausmē!

Avots – "Dzīvesziņas gadagrāmata 2019"

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form