Likteņa matrice: kāds būs 2019. gads tieši tev?
Foto: `` `rawpixel / cc`

Likteņa matrice parāda ne tikai to, kādas lietas cilvēkā ieliktas no dzimšanas vai kāda ir gada enerģija visai pasaulei, bet arī to, kā konkrētā gada enerģija mijiedarbojas ar cilvēka skaitļiem un kādu tēmu izvirza priekšplānā. Protams, viens vienīgs raksturlielums neparāda visu notikumu amplitūdu, bet svarīgāko tendenci iezīmē, un ar šo virzienu, kāds būs 2019. gads, es gribētu iepazīstināt katru no jums.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

1989., 1998., 2007., 2016. gadā dzimušie

2019. gads tev būs saistīts ar imperatores, saimnieces enerģiju, un tas nozīmē, ka neatkarīgi no tava dzimuma, vari būt ļoti jūtīgs un emocionāls. 2016. gadā dzimušajiem bērniem īpaši svarīga mātes vai sievietes, kura audzina bērnu, klātbūtne un sapratne. Šogad svarīgi uzņemties saimnieciskos jautājumus, iekārtot pašam savu telpu, organizēt pasākumus, sākt kādu savu lietu. Aktuāla tēma būs sievietes, sievišķība, būšana par mammu, vīriešiem – komunikācija ar to. Viss, kas saistīts ar sievietes lomu, sieviešu lietām.

Auglības tēma – cik produktīvi cilvēks sev apkārt var kaut ko radīt (mājās komfortu, darbā jaunus projektus, bērnus u. c.) vai, tieši pretēji, – esot mīnusā cilvēks, ir pārāk kontrolējošs, pieprasošs, nerēķinās ar citu viedokli. 3. enerģija ir sieviešu arhetips, ja šī enerģija ir mīnusā sievietei, tā nozīmē nerēķināšanos ar savu vīrieti, viņa viedokļa necienīšanu, būšanu par ledus karalieni. Vīrietim enerģija mīnusā dod neizlēmību, bezatbildību. Šogad viņiem vajadzīga sieviete, kas atbalsta, palīdz parādīt (nekādā gadījumā nepazemojot!) virzienu dzīvē. Abiem kopā mīnusā – finansiālas grūtības, parādi.

Avots – "Dzīvesziņas gadagrāmata 2019"

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form