Mežāzis

Horoskops: ko zvaigznes tev sola janvārī?
Foto: Shutterstock

Mēneša pirmajā pusē jubilārs Mežāzis būs norūpējies galvenokārt par to, vai viņš izskatās pietiekami respektabli un atstāj uz pārējiem gana cienījamu iespaidu. Aptumsuma iespaidā Mežāzis var ieraudzīt sevi pavisam citādā gaismā vai pēkšņi pieņemt drastisku lēmumu attiecībā uz savu izskatu vai izpausmēm pasaulē. Ja vēl Mežāzim izdotos sagrabināt no darba brīvu laiku, lai pameditētu par šo tēmu, izmaiņas varētu izvērsties pat ļoti labas un ar perspektīvu. Grodus padomus Mežāzim var dot kāda sieviešu kārtas būtne – māte, sieva, vecāka draudzene. Nekautrējies pajautāt, kas tevī būtu uzspodrināms, lai tu šajā gadā sasniegtu vēl vairāk.

Grūtāk var būt, ja Mežāzis sevī pēkšņi atklās biznesmeni vai investoru: janvārī gan gribas beidzot rosīgi darboties, taču ne tuvu ne kurš katrs datums ir labvēlīgs uzņēmuma dibināšanai vai naudas ieguldījumiem.

Ar krīzēm Mežāzi nenobiedēsi, taču pēkšņi dzīves kūleņi arī viņam neiet pie sirds. Lai nebūtu jāviļas, labāk janvārī neko cieti neizplānot – ne guļamistabā, ne firmas darbībā. Jābūt gatavam ātri sasmelt neparedzēti izlijušus ūdeņus.

Comment Form