Ūdensvīrs

Horoskops: ko zvaigznes tev sola janvārī?
Foto: Shutterstock

Lai arī kopumā Ūdensvīrs šajā gadā ir viens no fortūnas favorītiem, tomēr tas ne tuvu nenozīmē, ka liktenis ir aizvācis no Ūdensvīra ceļa visus šķēršļus – vienkārši būs mazliet vieglāk tikt tiem pāri.

Piemēram, tam, ka janvārī var atklāties kāds noslēpums, ko Ūdensvīrs līdz šim rūpīgi glabājis (un tas ir loģiski: jo smaidīgāka veiksme ir pret kādu cilvēku, jo vairāk citiem – mazāk veiksmīgajiem – gribas parakāties viņa netīrajā veļā un skeletu skapītī). Cita versija – Ūdensvīrs pats atklāj kaut ko tādu, kas liek nodrebēt, – slepenu nelabvēli vai pat kādu noslēpumu, kas pašu Ūdensvīru skar tikai pastarpināti. Izskatās, ka tas varētu būt saistīts ar radiniekiem.

Kamēr materiālās pasaules lietas nav Ūdensvīra prioritāšu pirmajā trijniekā, partnerattiecības gan tur ir, un tās īpaši akcentē janvāra otrā puse. Ūdensvīra mīļotais cilvēks var nākt klajā ar atklāsmēm, kas Ūdensvīram "norauj jumtu", bet var gadīties arī tā, ka jumta "norāvējs" ir kāds, par kura jūtām pret sevi Ūdensvīrs nebija pat iedomājies. Ticamāk gan, ka tās būs pozitīvas jūtas, nevis atziņa, ka starp abiem patiesībā valda konkurence.

Comment Form