Skorpions

Horoskops: ko zvaigznes tev sola janvārī?
Foto: Shutterstock

Jau pirmajā janvāra nedēļā Skorpions sāks rosīgi rušināt darba frontē, neviens viņam neļaus atpūsties no atpūšanās un palēnām ieskrieties. Burkšķēt pretī nav laba ideja, jo tādējādi Skorpions var palaist garām kādu labu naudas nopelnīšanas ideju. Ja Skorpions pietiekami aktīvi kustinās kājas (vai turēs stūri), pilnīgi necerētā veidā nauda var atnākt arī, ceļā esot. Cerams, ka Skorpions pa Ziemassvētkiem ir apciemojis arī savus cienījama vecuma un neviennozīmīga veselības stāvokļa radiniekus, jo dažādi neparedzēti notikumi tuvākajā laikā var pārbaudīt attiecību stiprumu un savstarpējas simpātijas. Tiesa, pie stūres jābūt uzmanīgam, īpaši aptumsumu dienās satiksme mēdz būt traka.

Janvāris var nobirdināt pār Skorpiona galvu arī necerētu karjeras pavērsienu, kas prasīs drosmi un izlēmību – riskēt un pieņemt tūlīt vai šoreiz laist garām.

Mīlestība šomēnes varbūt gluži neizvirzīsies Skorpiona prioritāšu augšgalā, taču būtu vērts paturēt prātā, ka aptumsumu laiks mēdz ieviest neatgriezeniskas korekcijas attiecību dinamikā – ja Skorpions sarunās lieku, vēlāk šo indi un ūdeni sasmelt neizdosies.

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form