Strēlnieks

Horoskops: ko zvaigznes tev sola janvārī?
Foto: Shutterstock

Šķiet, daudzi Strēlnieki būs iegājuši tādā svētku un apdāvināšanas eiforijā, ka viņu bankas konta reālais stāvoklis janvārī nolīs pār viņiem kā auksta duša, jo, kā izrādās, vajadzēja kaut ko pataupīt arī neparedzētiem izdevumi. Taču – ko tu dāsnajai Strēlnieka sirdij padarīsi? Prieks, ko viņam sagādā apdāvināto cilvēku smaidi, atsver pēkšņu finansiālu drebuli, un, būdams gada favorīts, Strēlnieks noteikti atradīs kādu izeju no situācijas.

Mēneša otrajā pusē, kad Strēlnieka klaidone sirds sailgosies pēc saulītes un kāda ārzemju ceļojuma, ir divas iespējas – vai nu viņš tiešām izvilks laimīgo lozi un šis ceļojums iespiedīsies Strēlnieka atmiņā kā neaizmirstams piedzīvojums, kurš izmainīja viņa skatījumu uz pasauli, vai arī aptumsums ieviesīs korekcijas ceļojuma grafikā, pārbaudīdams Strēlnieka spēju ātri mainīt plānus, pielāgoties citādam scenārijam.

Bet mīlestība – mīlestība būs, turklāt tās izpausmes droši vien būs košākas nekā parasti, jo pats Strēlnieks ir enerģijas pilns, uz viļņa un vēl, ja tā drīkst izteikties, "ar lāpiņu pēcpusē". Mierā neliksies, kamēr kaut ko spožu nesavārīs!

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form