Ūdensvīrs

Atskats uz aizejošo: ko zvaigznes tev solīja 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

Ūdensvīram 2018. varēja izvērsties par karjeras kāpuma un sociālā stāvokļa nodrošināšanas gadu, kas, pats par sevi saprotams, prasīja arī sevis pārvarēšanu un iziešanu ārpus komforta zonas. Ja Ūdensvīrs tā arī nepaspēra soli, noticējis prāta safabricētajiem šausmu stāstiņiem, tad pēcāk droši vien to nožēlos kā garām palaistu iespēju. Prāts ir laba lieta, bet nevajag ļaut tam komandēt visu parādi!

Ceļā uz savu mērķi (vai vismaz nākamo kāpņu laukumiņu) Ūdensvīrs sastapās arī ar konkurenci, un te nu bija svarīgi ar godu iziet no kašķa, nesasmērējot savu publisko tēlu. Katrā ziņā izdarāms tas bija.

Arī ar sevi 2018. gadā Ūdensvīrs ne vienmēr spēja saprasties un rast kopīgu valodu, varēja rasties sajūta, ka galvā dzied vesels koris, bet pašu svarīgāko – savu sirdsbalsi – šajā burzmā dažkārt pat neizdevās saklausīt, kur nu vēl vērā ņemt... Partnerattiecību jomā tas Ūdensvīram varēja atspēlēties ar kādu lēmumu, kas nav īsti dabūjis "iekšējo akceptu".

Brīvajiem Ūdensvīriem laulības ostā iepeldēt nebija tas vieglākais uzdevums, bet pēkšņi un galvu reibinoši iemīlēties gan varēja gadīties, turklāt – sev par pārsteigumu – tipāžā, ko Ūdensvīrs nekad nebija uzskatījis par savējo.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form