Dvīņi

Atskats uz aizejošo: ko zvaigznes tev solīja 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

Ja Dvīņiem šķita, ka pēc decembra rosīšanās viņi varēs mierīgāk uzelpot, tad gribot negribot bija jāsagrauj šī ilūzija: Dvīņiem bija gaidāms ļoti darbīgs gads, kurā viņu spēja ātri reaģēt un darīt vairākas lietas vienlaikus bija īsti parocīga.

Iespējams, viena daļa minētās rosības tika veltīta kādam Dvīņiem radniecīgam vai citādi nozīmīgam cilvēkam, kuram dzīvē ir grūtāks posms un kurš pats par sevi pašlaik nevar pienācīgi parūpēties. No vienas puses – par ko gan tur līksmot, ja tuvinieks sasirdzis? Bet no otras – Dvīņiem tā bija iespēja parādīt sevi no vislabākās puses, sakrāt plusiņus "karmas bilancē" un, iespējams, tādējādi pašam izvairīties no kaut kādām veselības problēmām. Jā, un savu noderīgumu apjaust arī ir patīkami, vai ne tā?

Par biznesa sākšanu Dvīņiem vajadzēja domāt 2017. gadā – 2018. vairs nebija tik labvēlīgs un prasīja vairāk iedziļināšanās, nekā Dvīņiem patiktos. Bet – mēs jau zinām, ka traģēdiju Dvīņi no tā neuzbūvēja: viņi vienkārši kļūdu un meklējumu ceļā izprata, kas un tieši kāpēc "nestrādā". Skola maksā naudu, turklāt tā skola, pēc kuras saņemam diplomus, ne vienmēr iemāca reālās dzīves un darba situācijās nepieciešamās iemaņas. Tās Dvīņiem šogad nācās apgūt pašiem.

Vēl Dvīņiem 2018. gadā bija jāpārvar kārdinājums būvēt slepenas shēmiņas un kaut ko "noslepenot", jo apslēptais varēja nākt gaismā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form