Lauva

Atskats uz aizejošo: ko zvaigznes tev solīja 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

Lauvai šis bija diezgan izaicinošs gads, kas varēja dāvanu maisā atnest arī pa žagaram, pa parādzīmei, pa dotu un aizmirstu solījumu žūksnītim. Ja Lauva ciešā apnēmībā ķērās pie visu 2017. gadā izlieto ūdeņu slaucīšanas, līdz pārpūlei un izdegšanas sindromam nebija tālu, tāpēc 2018. gadā Lauvai bija ļoti svarīgi izvēlēties īsto virzienu, nevis skriet vairākos virzienos vienlaikus.

Lauvas organisms ir gudrs, tas vis neļaus sevi ekspluatēt pāri pacietības mēram un var noplīst – par zīmi, ka protestē. Nepārtraukti uzturēt sevī veselumu starp garu, dvēseli un ķermeni bija Lauvas šā gada galvenais uzdevums.

Viens no Lauvas lielajiem 2018. gada darbiem varētu būt bijis dzimtas īpašuma un ar to saistīto papīru kārtībā savešana, lai tur varētu pulcēt tuvos un tālos (un, protams, padižoties ar savu veikumu). Un, kazi, – kādu simpātisku kaimiņu vai kaimiņieni satikt!

Arī pašiem tuvākajiem Lauvas uzmanība bija ļoti vajadzīga (bet diemžēl maz dabūjama), tāpēc Lauva i bija labāk jāizplāno īsus, bet kvalitatīvi piepildītus kopā būšanas brīžus, nevis "ir tepat kaut kur", taču bez reālas emocionālas iesaistes.

Ja Lauvas personisko un intīmo attiecību jomā nebija nav tik interesanti, punktu varēja pielikt vissīkākais sīkumiņš. Ja šis punkts bija vēlams, tad tā, protams, bija labā ziņa.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form